צרות בבירה: "וול וביל לא רוצים לשחק יחד"

בארה"ב דווח על כאוס בוושינגטון. וגם: חברים חדשים לאבדיה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.11.20 - 15:36
תחילת כתבה

48 שעות חלפו מאז שדני אבדיה נבחר במקום התשיעי בדראפט 2020 ע"י וושינגטון וויזארדס, ועוד לפני שהספקנו לעכל את השילוב שלו עם הקו האחורי המרשים של הקבוצה מהבירה, הכוכב ג'ון וול הביע את רצונו לעזוב את המועדון. על פי הכתב הבכיר של "האתלטיק" שאמס צ'ראנייה, הרכז שחוזר לשחק לראשונה מאז דצמבר 2018 - מעוניין לעבור בטרייד.

בדיווח נוסף, גם כן ב"אתלטיק" אך הפעם של הכתב דייוויד אולדריג', סופר כך: "ברור לכל ששני הכוכבים יכחישו זאת, יקראו לי משוגע, חסר ידע ויספרו על כמה שהם אוהבים אחד את השני ועל כמה שהם אחים - אבל בפועל, וול וביל לא רוצים לשחק האחד עם השני. טומי שפרד יצטרך להחליט - עם מי להמשיך ובמי לסחור. כמובן שיש טיעונים בעד כל אחד, אבל הוא יצטרך להחליט".

הקולות הללו מגיעים ימים ספורים אחרי דיווח די דומה, בו עלתה האופציה כי וול יעבור ליוסטון, וראסל ווסטברוק יעשה את הדרך ההפוכה לוושינגטון. על פי ההערכות והדיווחים בארה"ב, ההחלטה הזאת של וול התקבלה לאחר שהופתע לשמוע שהקבוצה נבנית סביב בראדלי ביל, כפי שטען לפני תשעה ימים הג'נרל מנג'ר של הקבוצה טומי שפרד. כזכור, בזמן שוול התאושש מפציעות קשות, ביל קלע 30.5 נקודות למשחק בעונה שעברה.

בתוך כך, וושינגטון עשתה כמה צעדים מעניינים עם פתיחת שוק השחקנים החופשיים, שכמובן רלוונטיים לאבדיה. ראשית, הפורוורד הלטבי דאוויס ברטאנס חתם על חוזה של 80 מיליון דולר לחמש שנים, שלמעשה הצדיק את היכולת הנפלאה שהציג אשתקד (15.4 נק' למשחק ב-42% משלוש). בנוסף, אנתוני גיל ששיחק לאחרונה במדי חימקי מוסקבה (כולל נגד אבדיה במחזור הראשון של היורוליג בעונת 2019/20) יחתום על חוזה לשנתיים, והסנטר רובין לופז, יצטרף לשנה אחת.

הדפס