רוחות של שינוי: הלייקרס יגיעו לבית הלבן

אחרי עזיבת טראמפ, יתחדש הביקור המסורתי של אלופת ה-NBA

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.01.21 - 23:44
תחילת כתבה

רוחות השינוי בהנהגת ארצות הברית תחזיר ככל הנראה מסורת ארוכת שנים. במשך ארבע שנים אלופות ה-NBA החרימו את הביקור בבית הלבן אחרי זכייתן וכעת הלייקרס מתכוונים להיות אלה שמביאים את הגביע לנשיא.

הסיבה לכך ברורה לכל. דונלד טראמפ מסיים את ארבע שנות כהונתו ויוחלף ע"י ג'ון ביידן, שיושבע בעוד פחות משבועיים. כלל האנשים המרכיבים את הלייקרס רואים במסורת הזו הכרחית וכבוד להראות הכרה והערכה לביידן שנכנס לתפקיד.

כידוע, התבטאויותיו ודעותיו של טראמפ הובילו למיאוס בקרב חלק גדול מהציבור האמריקני וגם מספר כוכבי NBA התעמתו איתו באופן וירטואלי ביניהם סטף קרי וגם לברון ג'יימס. גולדן סטייט, שזכתה בשתי אליפויות בתקופת כהונתו החרימה את הביקור ולאחריה זכתה באליפות טורונטו ( קבוצה קנדית). הביקור האחרון של לברון כאלוף NBA היה רגע לפני כניסתו של טראמפ לתפקיד ובימיו האחרונים של ברק אובמה כנשיא.

באופן מסורתי, אלופות ה-NBA מגיעות לבית הלבן בסמוך למשחק אצל הוויזארדס. נכון לעכשיו, הליגה פרסמה את הלו"ז לחלק הראשון של העונה - בין ה-22.12 ל-4.3 - ובו הלייקרס לא יגיעו לוושינגטון. רק מספר שבועות לפני סיום החלק הראשון של העונה הוא ייחשף ויחד איתו המועד בו הקבוצה מעיר המלאכים תהיה כנראה הקבוצה שמשיבה את הסדר על כנו.