דיווח: התערער מעמדו של ברוקס בוושינגטון

כסאו של המאמן מתנדנד. ווסטברוק ייעדר כשבוע בשל פציעה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.01.21 - 19:32
תחילת כתבה

האם דני אבדיה יצטרך בקרוב להוכיח את עצמו בפני מאמן חדש, כזה שלא היה במערכת בזמן שנבחר בדראפט? על פי דיווח בארצות הברית, התערער מעמדו של סקוט ברוקס בוושינגטון וכסאו מתנדנד. זאת, בעקבות פתיחת עונה מאכזבת מאוד - עם שמונה הפסדים מתוך עשרה משחקים.

יש לציין כי חוזהו של ברוקס יגיע לסיומו בקיץ הקרוב, כך שהוויזארדס לא ייאלצו לשלם סכום פיצוי גבוה מדי. בנוסף לכך קווין אוקונור מ'דה רינגר' כתב כי ברוקס לא מצליחה למצוא הרכבים אפקטיבים בהגנה ובהתקפה והקבוצה חייבת להשתפר באופן מידיי אחרת השינוי יגיע.

צריך לזכור כי במועדון האמינו ביכולתם להפוך לקבוצת פלייאוף לגיטימית בזכות הטרייד שהביא את ווסטברוק לבירה, אולם עד כה הדברים לא מצליחים להתחבר. על אף שבראדלי ביל לא מפסיק לצלוף זה לא מספיק בשורה התחתונה. כמו כן, רוי האצ'ימורה עדיין לא ביצע את קפיצת המדרגה וגם דוויס ברטאנס לא הצליח לחזור לעצמו אחרי הפציעה.

וכל זה בלי שהזכרנו את הסנטר הנפלא, תומאס ברייאנט שסיים את העונה בשל קרע חלקי ברצועה הצולבת. עם זאת, אדריאן ווג'נרובסקי, הכתב הבכיר של ESPN דיווח כי בוושינגטון יגישו בקשה לחריגה בתקרת השכר - 4.2 מיליון דולר בעקבות המצב של ברייאנט, והיא צפויה להתקבל.

לאחר מכן הגיעה בשורה נוספת מוושינגטון - ראסל ווסטברוק יחמיץ כשבוע בשל מתיחה בשריר הארבע ראשי בירך. בעקבות זאת, ראול נטו ואיש סמית' צפויים לקבל יותר דקות בקו האחורי של ברוקס.

אבדיה ו-ווסטברוק מוכנים לשינוי? (GETTY)
אבדיה ו-ווסטברוק מוכנים לשינוי? (GETTY)