היערכות מחדש: דירקטוריון ה-NBA יתכנס שוב

על הפרק: הקשחת תנאי הסגר והידוק חוקי המסכות. כל הפרטים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.01.21 - 20:44
תחילת כתבה

אווירה של משבר בליגת הכדורסל הטובה בעולם: שני משחקים נוספים, שהיו אמורים להיערך הלילה ומחר, נדחו הערב (שני) בשל חוסר בסגלים מספקים. הראשון, הוא המפגש בין דאלאס לניו אורלינס שהיה אמור להתקיים מחר לפנות בוקר (03:30 שעון ישראל), והשני הוא המפגש בין בוסטון לשיקגו - משחק שני של בוסטון שנדחה, אחרי דחיית המשחק אמש מול מיאמי היט.

לאור המצב, והתפשטות הקורונה בסגלי הקבוצות השונות, החליטה הליגה לכנס את דירקטוריון ראשי הקבוצות. אין כוונה בשלב זה לעצור את הליגה, ולכן הישיבה תעסוק בעיקר בהידוק הנהלים: ע"פ הדיווח של אדריאן ווג'נרובסקי מרשת ESPN, המטרה תהיה לבדוק מחדש את הנהלים באימונים, כולל באימוני הבוקר; מניעת שיחות קורובת ומגע פיזי בין שחקנים מקבוצות שונות על המגרש, לפני המשחק ואחריו; צמצום רשימת המסעדות בהן מותר לקבוצות לקיים ארוחות והידוק חוקי חבישת המסכות.

כזכור, בעונה שעברה - עם "הגל הראשון", הופסקה כל העונה כליל, וחזרה רק למתכונת "הבועה" במהלכה הוכרעה העונה, ובסופו של דבר גם הגיעה לסיומה הבטוח (ללא אף הידבקות במסגרת הסגורה שנוצרה בפלורידה). העונה, הליגה ניסתה לחזור למתכונת הרגילה - מה שנתקל בשלל הידבקויות, וכאמור גם בלא מעט דחיות של משחקים. כרגע, הליגה מנסה לחזור למתכונת "הבועה" - והמציאות תוכיח האם גם הניסוי הזה יצליח.