רשמית: המשחק בין וושינגטון ליוטה נדחה

בהלת קורונה בארה"ב: ואגנר והאצ'ימורה נכנסו לבידוד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.01.21 - 02:15
תחילת כתבה

בסיום העונה שעברה, ה-NBA הוכיחה לכולם שהיא יכולה לצלוח את משבר הקורונה בצוה טובה יותר מאשר ליגות אחרות - אבל העונה, עושה רושם, אדם סילבר ושות' איבדו שליטה. ואחרי פילי ובוסטון, בהלת הקורונה בארה"ב הגיעה גם לוושינגטון: הוויזארדס הודיעו הערב (שלישי) על שני שחקנים שנכנסו לבידוד, ובעקבות כך אימון הקבוצה בוטל. מדובר ברוי האצ'ימורה ומו וואגנר. בעקבות כך, המשחק שהיה אמור להתקיים בין יוטה לוושינגטון נדחה.

כמובן שמה שמעניין את הקהל הישראלי, במקרה הזה, הוא מה מצבו של דני אבדיה? אז ובכן, אפשר להירגע - הוא לא בין אותם שחקנים. מוקדם יותר, מקורבי השחקן טענו כי לא ברור מי מהשחקנים או מאנשי הצוות של וושינגטון - שעורכת בדיקות קורונה כל יום כמתחייב בפרוטוקול ה-NBA - נמצא חיובי לנגיף.

כזכור, הלילה (בין שני לשלישי) שני משחקים נוספים נדחו בשל חוסר בסגלים מספקים. הראשון הוא המפגש בין דאלאס לניו אורלינס, שהיה אמור להתקיים מחר לפנות בוקר (03:30 שעון ישראל), והשני הוא המפגש בין בוסטון לשיקגו. זהו המשחק השני של בוסטון שנדחה, אחרי דחיית המשחק מול מיאמי היט.

לאור המצב, והתפשטות הקורונה בסגלי הקבוצות השונות, החליטה הליגה לכנס את דירקטוריון ראשי הקבוצות. בשלב זה, אין כוונה לעצור את הליגה - ולכן הישיבה תעסוק בעיקר בהידוק הנהלים: ע"פ הדיווח של אדריאן ווג'נרובסקי מרשת ESPN, המטרה תהיה לבדוק מחדש את הנהלים באימונים, כולל באימוני הבוקר; מניעת שיחות קורובת ומגע פיזי בין שחקנים מקבוצות שונות על המגרש, לפני המשחק ואחריו; צמצום רשימת המסעדות בהן מותר לקבוצות לקיים ארוחות והידוק חוקי חבישת המסכות.