הפופקורן מוכן: הצצה ראשונה ל"ספייס ג'אם 2"

לברון והלוני טונס יתמודדו מול דון צ'ידל. הפרטים בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.01.21 - 21:09

תגיות: NBA

תחילת כתבה

החידוש של לברון ג'יימס לסרט הנוסטלגי - ספייס ג'אם: מורשת חדשה - ייצא לאקרנים בעוד כחצי שנה (16.7.21), אך כדי להקל על ההתרגשות - HBO חשפו היום (שבת) הצצה למה שמצפה לצופים השנה. ובין כל התכניות הצפויות, נמצא הסרט המדובר בכיכובו של כוכב הלייקרס.

ועכשיו, לרקע: זמן קצר לאחר שקינג ג'יימס הצליח להחזיר את שמו לפסגת ה-NBA כשכוכבה של לוס אנג'לס לייקרס זכה באליפות הרביעית בקריירה שלו, הוא יכול לפנות זמן לעסקים האחרים שלו. אפשר להגיד שזהו הפרוייקט הצד הגדול ביותר בקריירה שלו מכיוון שהאולפנים השקיעו בסרט כ-100 מיליון דולר וזו גם הזדמנות נפלאה להשתוות למייקל ג'ורדן, שכזכור כיכב בסרט הראשון בסדרה שיצא בשנת 1996.

אז מה מצפה לנו על המסך? בזמן שלברון ובנו נסעו לטיול באולפני האחים וורנר הם נלכדו בתוך עולם דמיוני המכיל שלל דמויות מצוירות המוכרות לכולם. מי שנבחר להיות הנמסיס של הכוכב הוא דון צ'ידל - אחד השחקנים המוערכים בתעשייה, שיחק בסרטים נפלאים כמו התרסקות ומלון רואנדה וגם היה מועמד לפרס השחקן הראשי הטוב ביותר באוסקר על הסרט השני.

על מנת להשיב את בנו, לברון נעזר בגיבורי הלוני טונס כשבאגס באני הוא זה שמוליך את חבורת המצוירים. אז איך קינג ג'יימס יחזור לעולם האמיתי? לברון וקבוצתו יתמודדו מול גרסה טובה יותר של כוכבי עבר של הליגה ושל ה-WNBA ורק במידה והם ינצחו העולם יחזור למוטב.