"אתה מקור להשראה": מילר הפתיע את קרי

הגארד האגדי של אינדיאנה בירך את מי שעלה על חשבונו למקום השני בקלעי השלשות של הליגה. וכמה נותר לכוכב הווריירס עד לפסגה?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.01.21 - 13:01
תחילת כתבהגולדן סטייט אומנם רשמה הלילה (בין שבת לראשון) הפסד שני ברציפות, 127:108 ליוטה, אך מי שגנב את ההצגה הוא סטף קרי. כוכב הווריירס, שקלע 27 נקודות, הפך לקלע השלשות השני בטיבו בתולדות ליגת ה-NBA אחרי שחלף על פני רג'י מילר. קרי בן ה-32 קלע חמש שלשות נגד הג'אז, ובכל העלה את מאזנו ל-2,562 צליפות מחוץ לקשת במהלך הקריירה בליגה הטובה בעולם. היעד הבא? לקלוע עוד לפחות 411 שלשות ולהשוות לריי אלן, שניצב בפסגה עם 2,973 שלשות. אבל בעוד לכוכב בוסטון ומיאמי לשעבר נדרשו 1,074 משחקים כדי להגיע ל-2,561 שלשות, קרי הסתפק ב-715 משחקים בלבד.

במסיבת העיתונאים לאחר המשחק, מילר ידע לפרגן למי שעקף אותו ברשימה ההיסטורית, כשפרץ בהפתעה למסיבת העיתונאים בזום, ובירך את קרי: " זה הישג בלתי ייאמן. אני יודע שתרדוף אחרי ריי אלן, אתה מקור להשראה לכל כך הרבה ילדים, תודה רבה על כמה מה שאתה עושה, חבר". בנו של מילר סיפר לקרי: "יש לי את כל הגופיות שלך".

עוד לפני הפריצה המפתיעה של מילר, קרי סיפר במסיבת העיתונאים כמה מספר 31 האגדי של אינדיאנה היווה עבורו מקור להשראה: "זה מיוחד וניסיתי להנות מזה במהלך המשחק, כי ידעתי שזה באופק, וידעתי כמה צפיתי בו כשגדלתי וראיתי אותו משחק נגד אבא שלי. חיקיתי הרבה דברים שעשה כמו התנועה בלי כדור ותמיד ניסיתי להיות שילוב שלו ושל סטיב נאש".