"בראדלי ביל נראה כאילו הוא נמצא בגיהנום"

צפו בכוכב תופס את הראש בסיום ההפסד ליוסטון. ברשתות יצאו להגנתו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.01.21 - 07:17
תחילת כתבה

בראדלי ביל עשה הלילה (בין שלישי לרביעי) היסטוריה. הכוכב של וושינגטון הפך לשחקן השישי אי פעם אחרי ווילט צ'מברליין, ריק בארי, אלג'ין ביילור, ג'רי ווסט ומייקל ג'ורדן - שקולע 25+ נקודות בכל אחד מ-12 המשחקים הראשונים של העונה. אבל הקבוצה שלו? הובסה 107:88 על ידי יוסטון וג'ון וול, וירדה למאזן 10:3. 

בסיום ההפסד, ברשתות החברתיות התעסקו בסרטון אחד שתפס את מלוא תשומת הלב. ביל נראה מאוכזב על ספסל הוויזארדס, כפי שטרם ראינו אותו העונה, תוך כדי שהוא מרכין את הראש. קנדריק פרקינס שיתף את אותו סרטון וכתב: "היי מיאמי ופילדלפיה, ביל נראה עצבני מאוד. הוא יהיה תוספת אדירה לכל אחד משני המועדונים הללו". אושיית הרשת רוב פרז הוסיף: "ביל נראה כאילו הוא נמצא בגיהנום", ושלל אוהדים אחרים צייצו: "שחררו את ביל".

בהמשך לנתון שהציב את ביל לצד כוכבי העבר, הגארד הפך לשחקן השלישי אי פעם שקולע 400+ נק' ב-12 המשחקים הראשונים של העונה, אבל מפסיד לפחות תשעה מאותם משחקים. הוא סיים עם 33 נקודות אך שוב לא התעלה במאני טיים, ולאחר המשחק אמר: "אני אחראי על היכולת החלשה שלנו העונה ברבע הרביעי. האחריות תמיד שלי. אני צריך לעשות יותר כדי לנצח משחקים".