קיבלו תיאבון: הניקס במו"מ להבאת דרק רוז

ניו יורק ניצחה את פורטלנד ועשויה לבצע טרייד עם דטרויט

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.02.21 - 05:55

משחקי שבת ב-NBA יצאו לדרך כבר בשעת צהריים בארצות הברית, וניו יורק ניקס השיגה ניצחון שני ברציפות, 99:110 על פורטלנד במדיסון סקוור גארדן. כעת נדמה שהניצחונות האחרונים של הקבוצה מהתפוח הגדול נתנו לה תיאבון לעוד, ובאת'לטיק דווח לפנות בוקר כי המועדון נמצא במו"מ להבאת דרק רוז.

מהדיווח עולה שישנן עוד קבוצות שעוקבות בעניין אחר הרכז, וכי הוא בעצמו חושב שעזיבה בטרייד זה הדבר הטוב ביותר עבורו כרגע.

ניו יורק (13:11) - פורטלנד (10:12) 99:110
הניקס במאזן שלילי גם אחרי הניצחון השני ברציפות, אבל במזרח כידוע גם זה עשוי להספיק למקום בפלייאוף, וכרגע החבורה מהתפוח הגדול אכן חלק מהמאבק הזה. כזכור, ניו יורק לא הופיעה בפלייאוף מאז עונת 2012/13 - הבצורת השלישית באורכה ב-NBA, אחרי סקרמנטו ופיניקס.

האורחת, שהגיעה לניו יורק לאחר ניצחון מרשים בפילדלפיה, קיבלה בחזרה את דמיאן לילארד ונראתה טוב בפתיחה, כשסיימה את 12 הדקות הראשונות עם 31 נקודות ויתרון חמש. עם זאת, בסופו של דבר התברר כי חמש גם היה יתרון השיא של הטרייל-בלייזרס במפגש.

החבורה של טום ת'יבודו, אחת ההגנות הטובות בליגה, העלתה רמה בצד הזה של המגרש אחרי הרבע הראשון ולא אפשרה ליריבה יותר מ-25 נקודות בכל אחד משלושת הרבעים הבאים. ההגנה הזו סייעה לה להפוך את הקערה על סף הירידה להפסקה, ומשם היא כבר לא איבדה את היתרון עד הבאזר האחרון.

אלפריד פייטון וג'וליוס רנדל הובילו שישה שחקנים בספרות כפולות עם 22 נקודות כל אחד, ולפורוורד היו גם 11 כדורים חוזרים. אר.ג'יי בארט הוסיף 18. דמיאן לילארד צלף 29 עבור פורטלנד, שירדה מנוצחת אחרי שני ניצחונות רצופים.