"מעבר למיוחד": צפו במופע של ג'יימס הארדן

סידר לנטס את הקאמבק הגדול אי פעם. לברון מכין "תירוצים"?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.02.21 - 12:55
תחילת כתבה

לסטיב נאש יש הרבה זיכרונות מהאולם של פיניקס כשחקן, אבל הלילה (בין שלישי לרביעי), הוא סידר לעצמו זיכרון ראשון כמאמן. בפעם הראשונה שפגש את האקסית כמאמן ברוקלין, נאש, שחסר את קווין דוראנט וקיירי אירוויג, ראה את ג'יימס הארדן משתלט על העסק וסוחף את הנטס לקאמבק הכי גדול שידעה הקבוצה מאז הצטרפה ל-NBA ב-1976.

נאש, כאמור, נאלץ להתסדר ללא דוראנט ואירווינג הפצועים. בהיעדרם, הנטס פיגרו ב-24 הפרש כבר ברבע השני - אלא שהצגה ענקית של "המזוקן" שינתה לסאנס את התכניות. "לג'יימס יש הרבה משחקים שאתה אומר לעצמך 'זה לא ייאמן'", אמר שחקן העבר והפרשן, קנדריק פרקינס, "אבל הדרך שבה השתלט על המשחק במחצית השנייה הייתה יותר ממיוחדת".

להארדן היו 38 נקודות, 11 אסיסטים ו-7 ריבאונדים. "זו ההגדרה האמיתית של קבוצה", אמר הארדן בסיום. "כששני אנשים יורדים מהפרק, אנשים אחרים עולים. לא ויתרנו למרות ההפרש, המשכנו להילחם ונתנו לעצמנו הזדמנות לנצח. ובסוף, הדברים הלכו לנו. זה מרגש. יכולנו לוותר בקלות, אבל ניצחנו".

כעת, הנטס נמצאים עם הפנים, לראשונה העונה, לקראת קרב הענקיות מול הלייקרס בשישי. "תמיד מרגש אותי לשחק נגד כמה מהשחקנים הטובים בליגה, והם קיבלו שלושה כאלה", אמר לברון ג'יימס לקראת ההתמודדות. "כמובן שאעדיף להיות בסגל מלא במשחק מול קבוצה כזאת ולראות מה יחסי הכוחות, אבל ברור שזה לא יקרה".

var _zaVerSnippet = "5c", _zaq = _zaq || []; (function () { var w = window, d = document; w.za_api = function (a) { _zaq.push(a); if (typeofZA != 'undefined' && typeofZA.sendActions != 'undefined') ZA.sendActions(a); }; var e = d.createElement('script'); e.type = 'text/javascript'; e.async = true; e.src = ('https:' == d.location.protocol ? 'https://d29k50lkkhkjby.cloudfront.net/' : 'http://d29k50lkkhkjby.cloudfront.net/') + '19760733-9451/4/widget-c.js'; var ssc = d.getElementsByTagName('script')[0]; ssc.parentNode.insertBefore(e, ssc); })();