"הקמפיין ל-MVP התחיל": לילארד הצטרף למרוץ

בפורטלנד נדהמו מהצגת הענק: "הוא לא אנושי". צפו בביצועיו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.02.21 - 08:44

צפו במיטב הביצועים של לילארד מהלילה בנגן הווידאו למעלה>>>

כשסי ג'יי מקולום נפצע בעיצומה של העונה הטובה בקריירה שלו (עדיין לא חזר), רבים תהו כיצד פורטלנד תסתדר. ובכן, התשובה היא בסדר גמור. דמיאן לילארד סוחב על גבו את הטריילבלייזרס עם הצגה אחר הצגה שגורמות למרוץ על תואר ה-MVP להיראות אפילו יותר מרתק.

הלילה (בין רביעי לחמישי), פעם נוספת השעון המעורר צלצל בקלאץ' והראה "דיים טיים". לילארד סיפק משחק ענק עם 43 נקודות, 16 אסיסטים (שיא קריירה) וסל ניצחון שסידר לפורטלנד את ניצחונה השישי ברציפות ומאזן 10:18, החמישי בטיבו בליגה.

"לילארד לא אנושי", טען חברו לקבוצה דרק ג'ונס בסיום. "מה שהוא עושה לא אפשרי. מאז היום הראשון שלי כאן אמרתי שהוא שונה. הוא מגיע משום מקום בסוף רבע או סוף משחק והוא לא מחטיא". מקולום צייץ: "מרגיש שלילארד משחק מורטל קומבט עם הצ'יטים הללו". בחשבון הטוויטר של הקבוצה נכתב: "הקמפיין לתואר ה-MVP מתחיל עכשיו".  

לילארד הצטרף לאגדת העבר קלייד דרקסלר ברשימת השחקנים היחידים של פורטלנד עם לפחות 40 נק' ו-15 אסיסטים במשחק. כמו כן, הוא השחקן החמישי בלבד בהיסטוריה של ה-NBA עם 43+ נק' ו-16+ אסיסטים, והיחיד העונה בכל הליגה עם שלושה משחקים רצופים של 30 נק' ו-10 אס'. היריבה הבאה? וושינגטון ודני אבדיה.