דונצ'יץ': "אני משחק כדורסל כמו שחמט"

צפו בשלשת הניצחון של כוכב דאלאס: "זה דבר שאני עושה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.02.21 - 06:50

תגיות: NBA

תחילת כתבה

לוקה דונצ'יץ' שוב גנב את ההצגה, אחרי ששתי שלשות שלו בשניות האחרונות הובילו את דאלאס ל-107:110 על בוסטון. הסלובני הוא בסך הכל השחקן השני ב-25 העונות האחרונות שקולע שלשות רצופות ב-20 השניות האחרונות, והאחרון שעשה זאת היה דן דיקאו, אי שם לפני 16 שנים, בינואר 2005.

דונצ'יץ', שסיים את המשחק עם 31 נקודות, 10 ריבאונדים ו-8 אסיסטים, אמר בסיום: "אני משחק כדורסל כאילו זה שחמט. אתה צריך לקחת את הזמן שלך ולראות את המהלכים". רק לפני קצת יותר משבוע, הסלובניהחטיא שלשה נגד פורטלנד, שעלתה לקבוצתו בהפסד, והוא הודה: "זה דבר שאני עושה, וניסיתי לעשות. אבל לפעמים אתה תחמיץ, כמו במשחק ההוא נגד פורטלנד, ולפעמים זה ייכנס".

מאמן המאבס, ריק קרלייל, החמיא לכוכב שלו בסיום:  "הוא שחקן מאוד ייחודי ואדם מאוד ייחודי. לאנשים כמו לוקה דונצ'יץ', מייקל ג'ורדן, לברון ג'יימס, לארי בירד וקובי בראיינט יש פוקוס עם כוונות לייזר במצבים כאלה. קשה להסביר איך המוח שלהם עובד".

דונצ'יץ'. כמו שחמט (Getty)
דונצ'יץ'. כמו שחמט (Getty)
var _zaVerSnippet = "5c", _zaq = _zaq || []; (function () { var w = window, d = document; w.za_api = function (a) { _zaq.push(a); if (typeofZA != 'undefined' && typeofZA.sendActions != 'undefined') ZA.sendActions(a); }; var e = d.createElement('script'); e.type = 'text/javascript'; e.async = true; e.src = ('https:' == d.location.protocol ? 'https://d29k50lkkhkjby.cloudfront.net/' : 'http://d29k50lkkhkjby.cloudfront.net/') + '19760733-9451/4/widget-c.js'; var ssc = d.getElementsByTagName('script')[0]; ssc.parentNode.insertBefore(e, ssc); })();