"בוקר שוב נשדד": ההחלטה שהסעירה את ה-NBA

כוכב פיניקס לא נבחר לאולסטאר. לברון מחה, כריס פול הצטרף

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.02.21 - 09:59
תחילת כתבה

זה שוב קורה לו. גם בעונתו השישית בליגה, כשהוא מוביל את פיניקס למקום הרביעי במערב, דווין בוקר לא מקבל את הכבוד הראוי לו. אחרי שנכנס לראשונה לאולסטאר בעונה שעברה כשדמיאן לילארד נפצע בדקה ה-90, בוקר קיווה שהפעם הוא ייבחר "בכוחות עצמו". אולם, הלילה הוכרזו הסגלים המלאים והכוכב הגדול של הסאנס נותר בחוץ פעם נוספת.

"בוקר הוא השחקן שמקבל הכי פחות כבוד ב-NBA", צייץ לברון ג'יימס דקות בודדות לאחר חשיפת הבחירות של מאמני הליגה. בנוסף לתגובות של האוהדים ברשת, גם כוכבי הליגה הצטרפו ל"מחאה", ביניהם סי ג'יי מקולום שכתב: "בוקר לא נבחר? זה משוגע. עולם חולני".

גם אגדת העבר רג'י מילר הביע את דעתו בעניין, ונתן עצה לבוקר: "אל תתרגז, אלא תתחשבן. תכין רשימה של כל המאמנים במערב עם השמות שלהם! אם אני כריס פול, אני לוחש לבוקר באוזן 'גם הוא לא הצביע עבורך' לפני כל משחק. הזיקוקים מתקרבים והפופקורן שלי מוכן".

כריס פול נבחר לאולסטאר בפעם ה-11, ובראיון הלילה הוא שיתף שהבחירה הזו שלו לאולסטאר שונה מהקודמות לאור ההחלטה לא לבחור את חברו לקבוצה: "זאת כנראה הבחירה עם הטעם החמוץ ביותר, כי בוקר הוא אולסטאר. אני לא מזלזל במי שכן נבחר, אבל אנחנו הפיניקס סאנס הולכים לאן שבוקר הולך". יש לציין כי קיימת אפשרות שבוקר יחליף את אנתוני דייויס הפצוע, אם האחרון לא יחזור בזמן מהפציעה שלו למשחק הכוכבים ב-7 במארס.

var _zaVerSnippet = "5c", _zaq = _zaq || []; (function () { var w = window, d = document; w.za_api = function (a) { _zaq.push(a); if (typeofZA != 'undefined' && typeofZA.sendActions != 'undefined') ZA.sendActions(a); }; var e = d.createElement('script'); e.type = 'text/javascript'; e.async = true; e.src = ('https:' == d.location.protocol ? 'https://d29k50lkkhkjby.cloudfront.net/' : 'http://d29k50lkkhkjby.cloudfront.net/') + '19760733-9451/4/widget-c.js'; var ssc = d.getElementsByTagName('script')[0]; ssc.parentNode.insertBefore(e, ssc); })();