"המתפרצת הגרועה אי פעם": הטעות של מארי

צפו: הגארד פספס הזדמנות לכפות הארכה והתנצל. ביל: "היה לנו מזל"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.02.21 - 11:25

תגיות: NBAדנבר נאגטס

תחילת כתבה

צפו בטעות הגורלית של דנבר בנגן הווידאו למעלה>>>

המשחק בין דנבר לוושינגטון יכול היה להסתיים אחרת. שניות בודדות לסיום המותחן כשלוח התוצאות הראה 110:112 לוויזארדס, האיש החם של הנאגטס ג'מאל מארי (34 נקודות) הוביל מתפרצת שהייתה צריכה לשלוח את המשחק לחמש דקות נוספות.

במצב של של שלושה על אחד מארי יכול היה לתקוף את הטבעת או למסור למייקל פורטר ג'וניור או פקונדו קמפאסו שיניחו שתי נקודות קלות, אבל במקום זאת הוא חיכה, מסר באיחור לרכז הארגנטינאי שעמד על קשת השלוש, והאחרון (שיכול היה גם למסור לפורטר ג'וניור) עלה לשלשה והחטיא על הבאזר. להגנתו של הקנדי, יש לומר כי גם השניים האחרים יכלו לחתוך לכיוון הצבע, ולא עשו זאת.

דקות ספורות לאחר ההפסד, מארי צייץ בחשבון הטוויטר שלו: "טעות שלי אוהדי נאגטס. קדימה למשחק הבא, הישארו איתנו". בראדלי ביל, שידע היטב כי מארי מוביל את ה-NBA בנקודות ברבע האחרון החודש, הודה בסיום: "הייתי בטוח שג'מאל ייקח את השלשה וינסה לנצח את המשחק. מזל שלנו שהוא ויתר עליה".

"היה לנו לייאפ", אמר מאמן דנבר מייק מלון במסיבת העיתונאים. "הדבר היחיד שמייקל פורטר ג'וניור היה צריך לעשות זה לחתוך לטבעת, והדבר היחיד שג'מאל מארי היה צריך לעשות זה לתקוף את הסל. פספסנו את ההזדמנות שלנו". גם ברשתות לא ריחמו על הנאגטס, עם תגובות כמו "המתפרצת הגרועה אי פעם", "סיום מטומטם למשחק" ו"הייתי מפטר את כולם".  

var _zaVerSnippet = "5c", _zaq = _zaq || []; (function () { var w = window, d = document; w.za_api = function (a) { _zaq.push(a); if (typeofZA != 'undefined' && typeofZA.sendActions != 'undefined') ZA.sendActions(a); }; var e = d.createElement('script'); e.type = 'text/javascript'; e.async = true; e.src = ('https:' == d.location.protocol ? 'https://d29k50lkkhkjby.cloudfront.net/' : 'http://d29k50lkkhkjby.cloudfront.net/') + '19760733-9451/4/widget-c.js'; var ssc = d.getElementsByTagName('script')[0]; ssc.parentNode.insertBefore(e, ssc); })();