מגיע לו: סאבוניס במקום דוראנט באולסטאר

כוכבה של ברוקלין עדיין פצוע. יאניס יהיה הקפטן של המזרח?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.02.21 - 22:53
תחילת כתבה

דומנטאס סאבוניס, אחד מהשחקנים הטובים ב-NBA העונה, ייקח חלק במשחק האולסטאר. זאת לאחר שקווין דוראנט הפצוע לא יוכל להשתתף באירוע הנוצץ באטלנטה, כך דיווח אדריאן ווז'נרובסקי.

רק לפני שלושה ימים הסגל המלא של שחקני המערב והמזרח פורסם, כאשר לא מעט כוכבים נותרו מאוכזבים. אולם לאחר שדווין בוקר תפס את מקומו של אנתוני דייויס הפצוע, נעשה גם צדק בצד השני, כאשר שחקן הפנים בן ה-24 של אינדיאנה ישחק באולסטאר בפעם השנייה בקריירה.

הפורוורד מליטא, שנמצא בעונתו החמישית בליגה הטובה בעולם, רושם ממוצעי שיא של 21.5 נקודות למשחק, 5.7 אסיסטים ו-11.7 ריבאונדים. למרות פציעתו של קאריס לוורט הפייסרס מדורגים במקום הרביעי המזרח - 15:15.

עם זאת, יהיה מעניין לראות מי יחליף את דוראנט בתור הקפטן של קבוצת המזרח. סביר להניח כי יאניס אנטטוקומפו, שנבחר במקום השני, הוא זה שימלא את מקומו. בכל מקרה ג'ייסון טייטום מבוסטון קיבל את המקום בחמישייה לצד יאניס, קיירי אירווינג, בראדלי ביל וג'ואל אמביד.

Kevin Durant will be out through the All-Star break with a hamstring injury pic.twitter.com/CttgEKntww

var _zaVerSnippet = "5c", _zaq = _zaq || []; (function () { var w = window, d = document; w.za_api = function (a) { _zaq.push(a); if (typeofZA != 'undefined' && typeofZA.sendActions != 'undefined') ZA.sendActions(a); }; var e = d.createElement('script'); e.type = 'text/javascript'; e.async = true; e.src = ('https:' == d.location.protocol ? 'https://d29k50lkkhkjby.cloudfront.net/' : 'http://d29k50lkkhkjby.cloudfront.net/') + '19760733-9451/4/widget-c.js'; var ssc = d.getElementsByTagName('script')[0]; ssc.parentNode.insertBefore(e, ssc); })();