"איך הוא עושה את זה?!": המופע של קיירי

כוכב ברוקלין הפציץ 40 נקודות מול הניקס. צפו בביצועיו המרהיבים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.04.21 - 09:34
תחילת כתבה

צפו במופע של קיירי ארווינג מול הניקס בנגן הווידאו למעלה>>

זה לא באמת משנה אם אתם אוהבים את קיירי ארווינג או לא, כי הוא יצליח להפנט אתכם בכל פעם שתראו אותו מקפיץ את הכדור הכתום. בהיעדרם של קווין דוראנט וג'יימס הארדן (לא יכול היה להמשיך אחרי ארבע דקות), קיירי להטט על הפרקט בדרך ל-40 נקודות (ב-54% מהשדה) וניצחון 112:114 על הראש של הניקס בדרבי המסקרן של ניו יורק.

"קיירי כדורסלן מדהים", פרגן מאמן הנטס סטיב נאש. "הוא מצא דרך להשאיר אותנו במשחק לאורך כל ההתמודדות. הוא נתן את הדחיפה עבור שאר השחקנים שעשו את העבודה כשהוא נח, ובמאני טיים הוא ניצח לנו את המשחק. הופעה נפלאה". גם כוכב ממפיס ג'ה מוראנט התפעל מהיכולות של ארווינג: "קיירי כל כך קשוח".

אפילו ב-ESPN נדהמו מהמהלכים של קיירי מול ג'וליוס רנדל ("אי אפשר לשמור יותר טוב"), ובדף הטוויטר הרשמי של ה-NBA תיארו את הסלים של קיירי כ"אבסורדיים" ושאלו "איך הוא עושה את זה?!". בדף "Ball Don't Stop" נכתב: "בכל פעם שקיירי משחק, אנחנו מעלים פוסט. למה? כי הוא מציג כדורסל מבריק בכל פעם מחדש. זו רמת הכישרון הגבוהה ביותר בספורט, תעריכו כל שנייה ושנייה שלו".  

לצד הקסמים של קיירי על הפרקט, ברשתות החברתיות פורסם סיפור מהימים האחרונים, שהציג את האנושיות של קיירי מחוץ למגרש הכדורסל. כשהיה בשיקגו (בהפסד לבולס) לפני יומיים, קיירי ראה ילד שמוכר אוכל ברחוב, ועצר את האוטובוס על מנת לגשת אליו ולשלם לו כסף. הילד, בתגובה, לא הצליח לעצור את הדמעות.   
var _zaVerSnippet = "5c", _zaq = _zaq || []; (function () { var w = window, d = document; w.za_api = function (a) { _zaq.push(a); if (typeofZA != 'undefined' && typeofZA.sendActions != 'undefined') ZA.sendActions(a); }; var e = d.createElement('script'); e.type = 'text/javascript'; e.async = true; e.src = ('https:' == d.location.protocol ? 'https://d29k50lkkhkjby.cloudfront.net/' : 'http://d29k50lkkhkjby.cloudfront.net/') + '19760733-9451/4/widget-c.js'; var ssc = d.getElementsByTagName('script')[0]; ssc.parentNode.insertBefore(e, ssc); })();