לוקה בפסגה, זאיון שני: דירוג הצעירים

ב-ESPN בחרו את הטובים ביותר עד גיל 25. הדירוג המלא

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.04.21 - 16:15

תגיות: NBA

תחילת כתבה

מעבר ללברון ג'יימס, סטף קרי, ג'יימס הארדן וקווין דוראנט, ב-NBA מתרכזים לא מעט בדור החדש של הסופר-סטארים, אלה שעוד מצפים מהם להשתפר ולהפוך לשחקני העל הגדולים של הליגה הטובה בעולם בשנים הקרובות. חלקם כבר שם, אחרים עדיין בדרך. בכל מקרה, היום (שלישי) פורסמה ב-NBA central, תכנית המשודרת ברשתות הגדולות (ESPN, FOX, YAHOO ועוד) רשימה מעניינת ביותר, בה דירגו את עשרת השחקנים הטובים ביותר מתחת לגיל 25.

הרשימה למעשה מדרגת לפי הפוטנציאל העתידי של אותם שחקנים, ובאופן לא מאוד מפתיע, מי שתפס את הפסגה הוא לוקה דונצ'יץ', הסלובני בן ה-22 של דאלאס. במקום השני נמצא זאיון וויליאמסון (20) מניו אורלינס, והשלישי הוא הרוקי של שארלוט, לאמלו בול (19).

הרשימה המלאה:
1- לוקה דונצ'יץ'
2- זאיון וויליאמסון
3- לאמלו בול
4- דונובן מיצ'ל
5- ג'ייסון טייטום
6- דיארון פוקס
7- בן סימונס
8- דווין בוקר
9- באם אדבאיו
10- שיי גילג'ס-אלכסנדר

var _zaVerSnippet = "5c", _zaq = _zaq || []; (function () { var w = window, d = document; w.za_api = function (a) { _zaq.push(a); if (typeofZA != 'undefined' && typeofZA.sendActions != 'undefined') ZA.sendActions(a); }; var e = d.createElement('script'); e.type = 'text/javascript'; e.async = true; e.src = ('https:' == d.location.protocol ? 'https://d29k50lkkhkjby.cloudfront.net/' : 'http://d29k50lkkhkjby.cloudfront.net/') + '19760733-9451/4/widget-c.js'; var ssc = d.getElementsByTagName('script')[0]; ssc.parentNode.insertBefore(e, ssc); })();