"פשוט פנומנלי": צפו בהצגה של קרי מהלילה

רכז הווריירס עשה היסטוריה. קר: "הוא נראה חזק מאי פעם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.04.21 - 11:00

תגיות: NBAסטף קרי

תחילת כתבה

שחקנים רבים שזכו באליפויות ואפילו בתארי MVP של העונה בדרך כלל נהיים שבעים, ואולי גם היכולת שלהם יורדת. לא סטף קרי. הכוכב הבלתי מעורער של גולדן סטייט סיפק לפנות בוקר (בין שלישי לרביעי) משחק יוצא מן הכלל עם 41 נקודות בניצחון הצמוד על מילווקי, כשעל הדרך הוא עשה היסטוריה עם השלשה ה-200 שלו העונה - השחקן הראשון אי פעם שקולע 200 או יותר שלשות ב-8 עונות שונות.

סטיב קר התייחס ליכולת של הרכז שלו: "הוא היה פנומנלי. ג'רו הולידיי ששמר עליו הוא אחד משחקני ההגנה הכי טובים בליגה, והוא עשה עבודה טובה על סטף, אבל בסוף הוא קלע 41 נקודות. מדהים, באמת משחק מרשים מאוד מצידו".

קרי תפר 14 קליעות מ-21 זריקות מהשדה, כולל 5 מ-10 מחוץ לקשת, והוסיף גם 6 ריבאונדים ו-4 אסיסטים. "הוא שיחק עם מלא ביטחון", הוסיף המאמן. "קשה להגיד שזה יותר ממה שעשה בעבר, כי הוא תמיד, מאז היום שהגעתי לפה, היה ככה עם מלא ביטחון. הוא פשוט נראה פיזית חזק יותר מאי פעם. גם גופנית, גם מנטאלית, הוא פשוט בשיאו העונה, הכל עובד אצלו טוב. זה נראה שרמת המודעות שלו, ההבנה שלו לגבי ההגנות שהוא פוגש, זה מה שמאפשר לו לנער שחקן הגנה כל כך טוב כמו הולידיי. זה מרשים ממש".

השחקן עצמו הסכים עם המאמן שלו: "ללא ספק, אני פשוט מנסה להמשיך להתקדם ולמצוא דרכים להשתפר. מזה מגיע הביטחון. העונה הזאת הייתה מתסכלת, בעיקר לנוכח חוסר היציבות שלנו והמאזן. אבל אני לקחתי את האתגר על עצמי, אז זה נתן לי אפשרות לאהוב את המשחק מחדש".

var _zaVerSnippet = "5c", _zaq = _zaq || []; (function () { var w = window, d = document; w.za_api = function (a) { _zaq.push(a); if (typeofZA != 'undefined' && typeofZA.sendActions != 'undefined') ZA.sendActions(a); }; var e = d.createElement('script'); e.type = 'text/javascript'; e.async = true; e.src = ('https:' == d.location.protocol ? 'https://d29k50lkkhkjby.cloudfront.net/' : 'http://d29k50lkkhkjby.cloudfront.net/') + '19760733-9451/4/widget-c.js'; var ssc = d.getElementsByTagName('script')[0]; ssc.parentNode.insertBefore(e, ssc); })();