מעולם ה-WWE: העימות בין הלייקרס לטורונטו

צפו: מהלך היאבקות ודחיפות, בסיומם הורחקו שני שחקנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.04.21 - 11:55

תגיות: NBA

תחילת כתבה

הלייקרס ניצחו הלילה (בין שלישי לרביעי) את טורונטו, לראשונה מאז חודש נובמבר 2014, ובמספרים: 11 הפסדים רצופים. עדיין ללא לברון ג'יימס ואנתוני דייויס, הקבוצה מלוס אנג'לס גברה 101:110, לאחר שפתחה פער גדול מהפתיחה בזכות 18 שלשות שקלעה בסך הכל.

המשחק התחמם כבר לקראת סוף הרבע הראשון, כשדניס שרודר ניסה למנוע מאו.ג'י. אנונובי ליי-אפ קל וביצע עבירה. הפורוורד מטורונטו הגיב בתנועה שנלקחה מעולם ההיאבקות, כשהפך את הגרמני והפיל אותו על הפרקט, דבר שיצר מהומה לא קטנה.

במוקד, היה כמובן מונטרז הארל שמיהר להגן על חברו לקבוצה ונקלע לעימות פיזי מול שחקני היריבה, בסיומו הורחק יחד עם אנונובי. בסיום, הארל נשאל האם יש לו בעיה עם שחקני הראפטורס, וענה: "ה'ביף' שלי הוא מול כל אחד שאין לו גופיה של הלייקרס".

var _zaVerSnippet = "5c", _zaq = _zaq || []; (function () { var w = window, d = document; w.za_api = function (a) { _zaq.push(a); if (typeofZA != 'undefined' && typeofZA.sendActions != 'undefined') ZA.sendActions(a); }; var e = d.createElement('script'); e.type = 'text/javascript'; e.async = true; e.src = ('https:' == d.location.protocol ? 'https://d29k50lkkhkjby.cloudfront.net/' : 'http://d29k50lkkhkjby.cloudfront.net/') + '19760733-9451/4/widget-c.js'; var ssc = d.getElementsByTagName('script')[0]; ssc.parentNode.insertBefore(e, ssc); })();