העימות בין טורונטו ללייקרס: שלושה הורחקו

אנונובי והארל ספגו רק קנס. וגם: ההעברות לקראת הפלייאוף

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.04.21 - 19:24

תגיות: NBA

תחילת כתבה

שחקני טורונטו, פרד ואן וליט ודיאנדרה במברי, הושעו על ידי ליגת ה-NBA ממשחק אחד בעקבות העימות האלים מול הלייקרס, אצלה הורחק טיילן הורטון טאקר. אגב, ואן וליט הצליח להיות מושעה למרות שהוא בכלל פצוע. או ג'יי אנונובי ומונטרז הארל שהורחקו מהמשחק עצמו, ספגו קנס בלבד (30 אלף דולר ו-20 אלף דולר בהתאמה).

כזכור, המשחק התחמם כבר לקראת סוף הרבע הראשון, כשדניס שרודר ניסה למנוע מאו.ג'י. אנונובי ליי-אפ קל וביצע עבירה. הפורוורד מטורונטו הגיב בתנועה שנלקחה מעולם ההיאבקות, כשהפך את הגרמני והפיל אותו על הפרקט, דבר שיצר מהומה לא קטנה. במוקד, היה כמובן הארל שמיהר להגן על חברו לקבוצה ונקלע לעימות פיזי מול שחקני היריבה, בסיומו הורחק יחד עם אנונובי.

בנושא אחר, יום לפני הדדליין לרישום שחקנים לפלייאוף ב-NBA, לא מעט העברות ברחבי הליגה: אורלנדו משחררת את קם בירץ' הקנדי, שיצטרף לטורונטו בטמפה; גארי קלארק, שעזב את אורלנדו בעסקת ארון גורדון, נחתך ובמקומו יוחתם הגארד האתלטי שאקיל האריסון.

פילי חותכת את איגי ברזדייקיס שהגיע מהניקס (אולי בשביל קלארק); גולדן סטייט מחתימה את גארי פייטון הבן, שחקן ההגנה של העונה בליגת ההתפתחות. גם מיאמי התחזקה לאחרונה, עם צירופו של הסנטר הבכיר שנותר פנוי, דיוויין דדמון.

בינתיים בגולדן סטייט, גורם חשוב במועדון עוזב: נשיא הקבוצה ריק וולץ, חלק אינטגרלי בהצלחה הניהולית ובבניית השושלת בעשור האחרון, יפרוש בתום העונה, על פי ESPN.