"אבדיה לומד להיות יעיל, אני מעודד אותו"

ווסטברוק החמיא לרוקי, שאמר: "עם הזמן והניסיון, אתייצב"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.04.21 - 19:00
תחילת כתבה

דני אבדיה מראה בתקופה האחרונה קצת יותר יציבות, וכך גם וושינגטון שהשיגה לפנות בוקר (בין רביעי לחמישי) ניצחון רביעי מחמשת המשחקים האחרונים עם 111:123 על סקרמנטו. הישראלי קלע 11 נקודות ב-31 וקיבל מחמאות על ההופעה שלו. היום, אחרי שבארה"ב התעוררו, הגיעו גם תגובות בעמוד הטוויטר הרשמי של הוויזארדס.

"יש התקדמות טובה לדעתי, בתחילת העונה הייתי די פאסיבי", אמר אבדיה. "חשבתי שאולי לפעמים אקבל את הכדור, אבל אחרי זה אמרתי לעצמי להיות יותר אקטיבי, לעזור לחברים שלי לקבוצה ולהיות שם בשבילם כשיש 'טראפ'. כשאני זז בלי כדור זה עוזר לחברים שלי להוריד את הלחץ ולגרום להגנה לדאוג לגביי. אז כל מה שאני מנסה זה להישאר אקטיבי, לקבל את הכדור ולהיות יעיל יותר".

"זה לא קל להיות רוקי, במיוחד בתקופה כזאת של מגפה. כל יום פוגשים שחקנים חדשים, וזה לא תמיד קל. לפעמים הזריקות נכנסות יותר ולפעמים פחות, רואים את זה לאורך העונה. מה שאני עושה הוא לנסות לעשות את הדברים שאני יודע לעשות טוב, כמו תנועה ללא כדור, מתכונן לזריקות הטובות, עבודה קשה לפני משחק ואחרי. אני יודע שעם הזמן והניסיון אני אתייצב ואהפוך להיות טוב יותר".

על התקופה הטובה של הקבוצה הוא הוסיף: "הכימיה שלנו טובה יותר, אנחנו מכירים אחד את השני יותר טוב. הרבה שחקנים נותנים מעצמם יותר, היו לנו קצת פציעות פה ושם אז זה עוזר. אנחנו במקום טוב עכשיו, צריכים להמשיך להילחם ולעבוד טוב בהגנה כמו במשחקים האחרונים. צריכים להמשיך להיות עם הגישה החיובית, לא משנה אם אנחנו בריצה של ניצחונות או הפסדים".

ראסל ווסטברוק החמיא לרוקי: "הוא לומד. לומד לבחור את המיקומים שלו על המגרש איפה שהוא יכול להיות יעיל. הוא עשה עבודה לא רעה הלילה (מול סקרמנטו). זה תהליך, והתפקיד שלי זה לוודא שגם בימים טובים וגם בימים רעים אני מעודד אותו כמה שאני יכול וללמד אותו דברים שאני יודע על המשחק, כדי לעזור לו להשתפר במשחק שלו".