קאמבק ל-NBA? "מייק ג'יימס מועמד לניקס"

דיווח: הגארד שהושעה מצסק"א נמצא על הכוונת של ניו יורק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.04.21 - 07:34
יעשה קאמבק ל-NBA? ג'יימס (GETTY)
יעשה קאמבק ל-NBA? ג'יימס (GETTY)
תחילת כתבה

האם מייק ג'יימס יעשה בקרוב קאמבק ל-NBA? מי שהיה עד לא מזמן הכוכב הבלתי מעורער של צסק"א מוסקבה, אבל לאחרונה הושעה מכל פעילות בעקבות עימות מילולי עם המאמן דימיטריוס איטודיס, נמצא כעת על הכוונת של ניו יורק ניקס - כך על פי דיווח ב"ניו יורק פוסט".

לניו יורק, שמחזיקה במאזן השישי בטיבו במזרח, התפנה לאחרונה מקום בסגל עם סיום חוזהו של ג'ון הנסון. האחרון הינו שחקן פנים, אבל על פי הדיווח בניו יורק, במועדון מהתפוח הגדול נוטים כעת לחזק יותר את הקו האחורי של טום תיבודו ושמו של ג'יימס הוזכר כמועמד בכיר.

ג'יימס, כאמור, הושעה לאחרונה על ידי צסק"א, אבל טכנית הוא עדיין מחזיק בחוזה במועדון הפאר הרוסי. עם זאת, אפשר להניח כי צסק"א תשמח להגיע עימו להסכם על שחרורו באופן רשמי. ב-27 משחקי יורוליג העונה רשם ג'יימס ממוצעים של 19.3 נקודות ו-5.7 אסיסטים למשחק.

הגארד בן ה-30 כבר ידע ימים בליגת הכדורסל הטובה בעולם, לא מוצלחים יתר על המידה. את עונת 2017/18 הוא פתח במדי פיניקס סאנס, במדיה הופיע 32 פעמים ורשם 10.4 נקודות בממוצע למשחק, לפני ששוחרר. לאחר מכן הצטרף לניו אורלינס פליקנס, אבל הספיק להופיע במדיה 4 פעמים בלבד. אחרי ההרפתקה הקצרה הזו, חבר לפנאתינייקוס ואז החלה הנסיקה בקריירה - שנעצרה לאחרונה בשל עבירות משמעת.