ראסל ווסטברוק הפך לשיאן הטריפל דאבל, W לוויזארדס

עם 33 נק', 19 ריב' ו-15 אס', כוכב וושינגטון השיג את הטריפל דאבל ה-181 שלו בקריירה, השתווה לאוסקר רוברטסון וסידר 132:133 דרמטי על אינדיאנה בהארכה. 50 לבראדלי ביל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.05.21 - 06:34
תחילת כתבה

ראסל ווסטברוק הפך לשם נרדף להצגות יחיד ב-NBA והלילה (בין שבת לראשון) הוא חקק את שמו בספרי ההיסטוריה של הליגה באותיות זהב ועשה זאת בצורה בלתי נשכחת. הכוכב סיפק את הטריפל דאבל ה-181 שלו בקריירה ובכך הפך לשיאן בקטגוריה לצידו של אגדת העבר אוסקר רוברטסון. על הדרך הוא גם קלע שתי קליעות עונשין מכריעות שסידרו לוושינגטון 132:133 על אינדיאנה והשאירו אותה חזק במאבק על הפלייאוף.

33 נקודות, 19 ריבאונדים ו-15 אסיסטים - זו השורה הסטטיסטית המפלצתית שסיפק ווסטברוק הלילה. מספר ארבע קבע את ציון הדרך כבר ברבע השלישי, היה גם זה שהתעלה בהארכה כדי לסדר לוויזארדס את ה-W החשוב וסביר להניח שעוד השבוע הוא יהפוך לשיאן הטריפל דאבלים היחיד בהיסטוריית הליגה. אגב, זה היה הטריפל דאבל ה-21 שלו ב-25 המשחקים האחרונים. פשוט מטורף.

ווסטברוק, למעשה, הצליח אפילו לטשטש משחק ענק של בראדלי ביל שסיים עם 50 נקודות והוביל את הוויזארדס לקאמבק מפיגור 12 ברבע הרביעי שכפה הארכה. אגב, ביל עצמו נפצע ברבע הרביעי ונעדר מההארכה, אבל אפשר להגיד שוושינגטון הסתדרה לא רע בכלל בלעדיו. מן העבר השני בלטו כאריס לוורט עם 35 נקודות ו-14 ריבאונדים ודומנטס סבוניס שסיפק טריפל דאבל משלו של 30 נקודות, 13 ריבאונדים ו-13 אסיסטים, אבל הם היו כוכבי משנה להצגה של ראסל.

אז מה הלאה? לוושינגטון נותרו ארבעה משחקים בלבד לסיום העונה הסדירה, די נוחים על הנייר - שניים מול אטלנטה, אחד מול קליבלנד והאחרון מול השמינית במזרח שארלוט. המקום השמיני נמצא בהישג יד ותסמכו על ווסטברוק וביל שיעשו הכל על מנת לדאוג שהוויזארדס ישיגו אותו.