"הוא משוגע": צפו בהרחקה של יודוניס האסלם

שחקנה בן ה-40 של מיאמי ירד מהמגרש 3 דקות בתוך הבכורה העונתית שלו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.05.21 - 09:55
תחילת כתבה

אמרתם יודוניס האסלם, אמרתם מיאמי היט. שחקנה בן ה-40 של סגנית האלופה (41 בחודש הבא), שבשנים האחרונות ידוע בעיקר כמנהיג של הקבוצה מאחורי הקלעים, עלה הלילה (בין חמישי לשישי) לשם שינוי להופעת בכורה עונתית, כזו שאוהדי מיאמי לא ישכחו בזמן הקרוב.

לקראת סוף הרבע הראשון האסלם קלע שתי נקודות מהירות שהיו הראשונות שלו באמריקן איירליינס ארנה מאז ה-12 בנובמבר 2019, ובתחילת הרבע השני שמר על 100% מהשדה עם סל נוסף. 2:40 דקות בתוך ההופעה של האסלם, כשההפרש עמד על 19 נקודות לטובת ההיט, הוא מצא את עצמו בתקרית עם דווייט הווארד ואחרי ששלח את ידו לפניו של סנטר פילדלפיה הורחק.

"הבן אדם הזה משוגע!", אמר כוכב הקבוצה באם אדבאיו. "אמרתי לעצמי, 'אתה לא יכול לצאת בהרחקה אחרי שלוש דקות! לימדת אותי הרבה אבל מעולם לא לימדת אותי לצאת בהרחקה אחרי שלוש דקות'. זה היה שיעור עבורי". ג'ימי באטלר צחק: "אל תתנו להאסלם לשחק כי הוא מחפש מכות". האסלם, אגב, הוא השחקן הכי מבוגר ב-NBA ב-20 שנים האחרונות שהורחק ממשחק.

גם ברשתות התלהבו מההופעה, וכתבו: "אין לדעת אם זאת ההופעה האחרונה של האסלם במדי מיאמי, אבל קשה להאמין שהוא יצליח להתעלות על שני סלים, שתי טכניות והרחקה בשתי דקות. זאת הגרסה שלו ל-60 הנקודות של קובי בראיינט". האסלם סיכם: "אם זה היה המשחק האחרון שלי, חתמתי אותו בדרך היחידה שיודוניס האסלם מכיר, עם הרחקה".