"מתוסכל": דאלאס תצליח להיפטר מפורזינגיס?

מרוויח יותר מיאניס, מרגיש "אופציה אחרונה". נפילת הלטבי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.06.21 - 17:29
תחילת כתבה

המשחק השביעי בין דאלאס לקליפרס, עמוס בכוכבים ככל שיהיה, עסק בעיקר בלוקה דונצ'יץ'. הרי אי אפשר להתעלם מכוכב בן 22 שצולף 46 נקודות בפעם הראשונה שהוא מתייצב למעמד שכזה. אבל לצד הגדולה של לוקה, אי אפשר היה לפספס את הדעיכה של קריסטאפס פורזינגיס. אותו שחקן שמרוויח יותר מיאניס אנטטקומפו, ניקולה יוקיץ' ודווין בוקר - וכעת רשם הדחה כואבת עם שורה סטטיסטית של 13.1 נקודות ו-5.4 ריבאונדים.

"זה לא מה שפורזינגיס ציפה כשהוא הגיע לדאלאס", נכתב ב-ESPN בכתבת עומק על הימים הקשים שעוברים על הלטבי. "הוא ציפה להקים את אחד הצמדים הכי חזקים ב-NBA, ודונצ'יץ' אכן עמד בחלקו, אבל איך הוא משתלב בתמונה?".

"פורזינגיס מתוסכל, לעיתים העונה הוא הרגיש כמו המחשבה האחרונה של דאלאס יותר מאשר כמו הכוכב השני של הקבוצה. ואם פורזינגיס הוא לא שותף בקליבר של אליפות, והוא לא יקבל יחס כזה בקיץ הקרוב, קשה לראות כיצד דאלאס יקבלו כוכב נוסף תמורתו בעתיד הקרוב. ככה זה - כוכב על כמו דונצ'יץ' יוצר, באופן טבעי, ציפיות לאליפות".

"איך אני מרגיש? שאלה טובה", אמר פורזינגיס אחרי המשחק השביעי. "כלומר, טוב לי. ניסיתי להשקיע, לעבוד קשה, אני עושה את שלי, מקשיב למאמנים ועושה את מה שמוטל עלי. אני מנסה לשמור על עצמי, לא חושב יותר מדי, מתמקד במה שאני יכול לשלוט עליו - להיות שחקן טוב יותר, רעב יותר, להתחזק פיזית. ברגע שאשתפר, שאר הדברים יפתרו מעצמם".