"הסיוט הכי גדול": המציאות החדשה בברוקלין

הנטס מחזיקים אצבעות לקיירי. וגם: התגובה שהסעירה את הרשת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.06.21 - 02:58

תגיות: NBAברוקלין נטס

תחילת כתבה

העונה הסדירה לא האירה פנים לברוקלין בכל הנוגע לפציעות והיעדרויות, אבל בפתיחת הפלייאוף נגד בוסטון כל הכוכבים היו בריאים ונדמה היה שאלת המזל סוף סוף הופיעה בברקליס סנטר. אולם, אחרי שג'יימס הארדן מתח את שריר הירך האחורי בדקה הראשונה של הסדרה מול מילווקי, קיירי ארווינג הצטרף אליו ברשימת הפצועים וגרם לכל אוהדי הנטס לתפוס את הראש.

בהפסד 107:96 הלילה (בין ראשון לשני) לבאקס, ארווינג נחת לא טוב על רגלו וסיים את חלקו במשחק מספר 4 כבר באמצע הרבע השני. לפתע, סדרה שעד כמה ימים נראתה חד צדדית לחלוטין - מתחילה מחדש כשהתוצאה 2:2. עד הפציעה ברוקלין קלעה ב-43% מחוץ לקשת לעומת 21% אחריה, אבל חוץ מהמספרים - חניכיו של סטיב נאש פשוט נראו כבויים אחרי המכה שספגו.

"הסיוט הכי גדול של הנטס קרה", צייצו כתבי הקבוצה קריסטיאן ווינפילד וג'ף אייזנבנד, כאשר האחרון הדגיש: "ידענו שזה משהו שיכול לקרות". גם הכתב ג'רד גרינברג מ-TNT התייחס לכך: "הפציעות של הנטס מצערות אבל לא מפתיעות. אני לא יודע למה אנשים חשבו שקבוצה שלא הייתה בריאה לאורך כל העונה הסדירה פתאום תהיה בריאה בפלייאוף. ללא הארדן וקיירי כל המשקל נופל כמובן על הכתפיים של דוראנט, ולפחות במשחק הרביעי, הוא לא הצליח לסחוב את הנטס לבדו. מאז הפציעה של ארווינג, KD נעצר על 6 מ-19 מהשדה ו-0 מ-6 משלוש.

לאחר המשחק מאמן הנטס סטיב נאש תיאר את התחושות: "זה היה קשוח, איבדנו שחקן מצוין במהלך המשחק. אין לי מושג מה יקרה עם קיירי בימים הקרובים, נחזיק אצבעות ונקווה שהוא ישחק במשחק הבא. לא נמהר להחזיר את ג'יימס הארדן בגלל הפציעה של קיירי. אנחנו לא רוצים שהפציעה שלו תסלים". 

ג'ף גרין, שחזר לפרקט אחרי שלושה שבועות וקלע שמונה נקודות ב-27 דקות, הוסיף: "זה תמיד מבאס שאחד השחקנים שלנו נפצע, אבל כל שאר השחקנים שלנו מוכנים להתעלות. בכל מקרה, נקווה שקיירי יחלים ב-48 שעות הקרובות". לצד התמיכות של שחקני ברוקלין, קיבלנו גם תגובה הרבה פחות נעימה שהסעירה את הרשת.

אחרי שקיירי הרגיז את אוהדי בוסטון כש"דרך" על ראשו של לאקי הלפרקון בלוגו שלהם בסוף הסדרה הקודמת, גלן "ביג בייבי" דייויס, שחקן הסלטיקס לשעבר, היה בטוח שהפציעה בקרסול של הרכז היום היא עניין של קארמה. "זה אותו הקרסול שדרך על לאקי", כתב.