כמעט סל ניצחון: מילימטר שהכריע עונה שלמה

דוראנט קלע רק ל-2, ואמר בסיום: "חשבתי שזו היתה שלשה". צפו במהלך הדרמטי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.06.21 - 08:30

תגיות: NBA

תחילת כתבה

הכי קרוב שיש: זה קרה שנייה לסיומו של הזמן החוקי, במשחק מספר 7 הבוקר (ראשון) בין מילווקי באקס לברוקלין נטס. קווין דוראנט, באחת מהתצוגות הגדולות בקריירה שלו, התרומם לזריקה כשהנטס היו בפיגור של שתי נקודות, וקלע. הסל שלח את המשחק להארכה, לצהלת הקהל הרב שהתאסף ב"ברקלייס סנטר" - אלא שרק בסיום ההארכה, התברר כמה הסל הזה היה פספוס.

דוראנט דרך על קשת השלוש, מה שאומר שהסל היה שווה שתי נקודות בלבד - ואם היה קולע לשלוש, ברוקלין היתה מנצחת כבר בזמן החוקי ועולה לגמר המזרח. בהארכה, כזכור, ברוקלין הסתבכה ונוצחה 115:111 ע"י הבאקס, שעלו בעצמם לגמר. דוראנט הודה בסיום כי חשב שזו היתה שלשה, "אבל הרגל הגדולה שלי דרכה על הקו. רק עכשיו ראיתי כמה קרוב הייתי לסיים את העונה הזאת עם הזריקה".

דוראנט הפך גם לגיבור הטראגי של ההארכה, לאחר שסיים אותה עם אפס משש (כולל איירבול בזריקה האחרונה), שזו תצוגת ההארכה הכי חלשה בפלייאוף מאז ראסל ווסטברוק, שקלע 0 מ-7 בהארכה של משחק מס' 3 בין אוקלהומה סיטי לממפיס ב-2014. KD לא ירד מהמגרש לאורך כל המשחק, והעייפות ניכרה עליו בסיום. לאחר המשחק, הוא בחר דווקא לפרגן למנצחת: "צריך לתת קרדיט למילווקי", הוא אמר, "הם קבוצה טובה עם סיכוי לקחת אליפות. הסיפור צריך להיות עליהם. לנו היו את המצבים, ולא קלענו. מגיע כבוד למילווקי".