לרדת בגדול: המהפך של שאקיל אוניל

ממשקל שיא לשרירים ותמונות ללא חולצה. צפו בתמונות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.06.21 - 15:29

תגיות: שאקיל אוניל

תחילת כתבה

לאורך כל הקריירה, שאקיל אוניל התמודד עם בעיות משקל. הביג מן (2.16 מ') עלה במשקל וירד, אך לא הוריד את החיוך לרגע. בתקופה האחרונה "שאק" שינה את אורח חייו: אחרי שעלה דרמטית במשקל בתקופת הקורונה, כעת אוניל ירד משמעותית במשקל ומציג גוף מלא בשרירים, כמו בימים היפים ביותר בקריירה שלו.

"אחותי הלכה לעולמה קצת לפני מותו של קובי בראיינט", הוא סיפר, "השנה הקשה הזאת והקורונה שבאה אחריה גרמו לי לדיכאון. לא רציתי לעשות שום דבר חוץ מלאכול. נשארתי בבית, אכלתי וצפיתי בנטפליקס. כך מצאתי את עצמי עולה משמעותית במשקל".

מאותו רגע, אוניל הבין שהוא לא יכול להמשיך באורח חיים דומה. "תמיד הייתי הבחור הזה שהיה אוכל מלא סנדוויצ'ים  - בבוקר, בצהריים ובערב", הוא הודה, "הייתי הולך לישון מאוחר ואוכל סנדוויץ' בשעות הקטנות של הלילה. הסתכלתי על עצמי ופתאום נראתי זקן. אמרתי לעצמי שאני רוצה להוריד חולצה ולהעלות תמונה שלי באינסטגרם, ובמצב הקודם לא יכולתי לעשות זאת".

"החלטתי שאני לא אוכל יותר לחם, לא אוכל יותר שוקולדים ועוגות ולאט לאט התחלתי להרזות", סיפר ה'דיזל', "במשך שישה חודשים אכלתי רק פירות, שייקים, סלטים, ירקות ודגים. הורדתי בסביבות ה-30 ק"ג. אני הכי רזה שהייתי מאז הימים שלי במיאמי היט".