יאניס: "צפיתי בספייס ג'אם 2 לפני משחק 5"

כוכב מילווקי שאב השראה מלברון? פול: "אנו שולטים בגורל של עצמנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.07.21 - 21:15
תחילת כתבה

בעוד יממה, או שלושה ימים לכל היותר, הבאקס או הסאנס יוכתרו כאלופים החדשים של ה-NBA. בזמן שפיניקס מקווה לכפות משחק שביע ומכריע, מילווקי כבר הכניסה את השמפניות לקירור כאשר ניצחונה הדרמטי באריזונה הציב אותה במרחק של משחק אחד בלבד מהתואר אחרי 53 שנים.

למרות זאת, יאניס אנטטוקומפו וחברותו נשארים עם הרגליים על הקרקע, כאשר היום (שני) ה'גריק פריק' דיבר לפני המשחק השישי מחר: "אנחנו עובדים כל כך קשה על מנת להגיע לרגע הזה. זה קשה לא לחשוב קדימה, אבל זה בדיוק הזמן שבו אנחנו צריכים לשמור על משמעת וזה מה שאני אנסה לעשות. אסור לנו לחשוב יותר מדי על המשחק אבל זה קשה. לפעמים אני חולם על המשחק, אך זה הזמן לשמור על משמעת בתור קבוצה ולחשוב על החגיגות עד שהסדרה תגמר".

אנטטוקומפו, שקלע 32 נקודות, קטף 9 ריבאונדים ומסר 6 אסיסטים, גם חשף כי שאב השראה ממקור מפתיע לפני יומיים: "ראיתי שלברון ג'יימס ישב מול הספסל שלנו, אבל לא יצרתי קשר איתו במהלך המשחק וניסיתי להתרכז כמה שיותר. אבל זה מטורף, אני מבטיח שאני לא עושה קידום עבורו, בלילה שלפני כן ראיתי את ספייס ג'אם 2 ופתאום הוא ישב ממש מולי".

לסיום, נשאל על הקטע, שהפך לוויראלי מהר מאוד במסיבת העיתונאים הקודמת ובה העביר מסר פילוסופי לחיים. "אין לא חושב שאני האדם הנכון לתת לאנשים עצות לחיים", אנטטוקומפו צחק והוסיף. "כמו שאמרתי אותם דברים עוזרים לי להתמודד עם הכדורסל, עם החיים, עם המשפחה. אם זה עוזר לאנשים אחרים זה נהדר ואם זה לא עוזר לאחרים זה גם בסדר. זה מה שעוזר לי באופן אישי".

דווין בוקר, שהפציץ 40 נקודות שלא הספיקו, אמר לאחר מכן: "מעולם לא הגעתי למעמד הזה. אנחנו כקבוצה נצטרך למצוא דרך לנצח את המשחק הזה אחרי ההפסד המתסכל שאותו כבר השארנו מאחורנו. אנחנו יודעים מה מונח על הכף ונהיה חייבים למצוא פתרונות".

כריס פול הוסיף אחר כך: "יש לנו הזדמנות להכריע את התוצאה ואנחנו שולטים בגורל של עצמנו, זה החלק המרגש לגבי המשחק הזה. בידיעה מי שנמצא בחדר ההלבשה שלנו ומה שאנו מסוגלים לעשות וכל הדברים שעברנו לאורך כל העונה, היינו רוצים לחכות פחות ימים עד למשחק הזה".