"סובב ראשים": מדר הרשים את הצוות בבוסטון

הישראלי צפוי להצטרף לליגת הקיץ באוגוסט. הפרטים בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.07.21 - 19:10
תחילת כתבה

ים מדר יהפוך בעונה הבאה לישראלי הרביעי ששיחק ב-NBA? למרות שעתידו של הרכז בבוסטון עדיין לוט בערפל הסימנים מעבר לים מעודדים למדי - היום (שלישי) דווח ב'את'לטיק' שהצוות המקצועי של הסלטיקס התרשם מאוד מהגארד בן ה-20. לצד זה, בידיעה נכתב שמדר צפוי להצטרף לסגל של בוסטון לליגת הקיץ בשבוע השני של אוגוסט.

"מדר העביר שבוע במתחם של הסלטיקס ובו הכיר את הארגון וגם הספיק לרשום כמה אימונים עם הצוות המקצועי החדש ועם בראד סטיבנס", ציינו ב'את'לטיק' והוסיפו. "מדר סובב את הראשים של המאמנים בזכות יכולות ניהול המשחק שלו, אך הוא עדיין צריך לגדול מבחינה פיזית, והוא יראה בווגאס כיצד הוא מתמודד עם הפיזיות של שחקני ה-NBA".

ב'את'לטיק' גם בחנו את מי הגארד עשוי להחליף בסגל: "מדר מגיע לליגת הקיץ בלי חוזה מובטח והיכולות שלו בווגאס תכריע אם יקבל חוזה דו צדדי או שאף יצליח לקבל חוזה לכמה שנים בליגה. מדר יכול להחליף בסגל את טרמונט ווטרס, מאחר וגם הוא שחקן שמנהל את המשחק ויוצר דרך משחק הפיק אנד רול והתקפות מעבר. ווטרס פתח שלוש פעמים בעונה שעברה וקיבל הזדמנות כשהסגל של בוסטון נהיה דליל, אבל הוא התקשה לשמור על יציבות ולא נכנס לרוטציה".

כזכור, מדר מחזיק בחוזה לעונה נוספת במדי הפועל תל אביב, כאשר הבוררות קבעה שהוא יוכל לקבל שחרור עבור 'סכום ריאלי'. סכום הביי-אאוט המקסימלי ב-NBA עומד על 750 אלף דולר.

מדר. ירשים גם בליגת הקיץ? (עודד קרני)
מדר. ירשים גם בליגת הקיץ? (עודד קרני)