מאות אלפי אוהדים ובמת ענק: הבאקס מאושרים

התהלוכה של האלופה הטרייה יצאה לדרך. צפו בטאקר חוגג

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.07.21 - 20:19
תחילת כתבה

כמה שאוהדי מילווקי באקס המתינו לרגע הזה. לאחר שבלילה בין שלישי לרביעי יאניס אנטטוקומפו וחבריו השלימה את המלאכה וקבעו 2:4 בסדרת הגמר נגד פיניקס סאנס, הכוכב היווני והקבוצה של מייק בודנהולזר המשיכו היום (חמישי) את החגיגות שלהם, ויצאו לדרך בתהלוכת האליפות המסורתית.

האלופה הטרייה יצאה עם האוטובוס ברחובות ויסקונסין כשלצידם, על פי ההערכות מאות אלפי אוהדים נלהבים. בהמשך החגיגות יגיעו לבמה שהוקמה במרכז העיר, כשכל אנשי הבאקס צפויים לעלות עליה ולהמשיך את החגיגות מול הקהל, לו ייפרסו מסכי ענק לצפייה מרחוק במתרחש.

"אני כל כך שמח. גאה בחברים לקבוצה. האמנו בעצמנו, אני עדיין לא מאמין שזה קורה. מנסה רק להנות מהרגע. הסיפור של המשפחה שלי הוא לא יאמן", אמר יאניס אנטטוקומפו. "המון עבודה קשה שהשתלמה. שלושה מאיתנו אלופים. אם הייתם אומרים לנו לפני עשר שנים שנהיה אלופים לא היינו מאמינים. אני יודע שההורים שלי גאים בי. מילווקי, עשינו את זה! לא יאמן".

בינתיים, ווס אידנס, מבעלי הבאקס אמר באירוע: "כשהחלטנו לקנות את הקבוצה, זו היתה המטרה. שכרנו את האנשים הטובים ביותר - נשיא הקבוצה, המאמן הכי טוב, המנג'ר הכי טוב, בנינו את האולם היפה ביותר בעולם".

הנה חלק מהרגעים היפים מהתהלוכה עד כה >>