"על הגדר": ביל יודיע על עזיבת וושינגטון?

עשוי להחליט בשבוע הקרוב. הילד יעבור בטרייד ללייקרס?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.07.21 - 21:31

תגיות: NBA

תחילת כתבה

ארבעה ימים לפני דראפט 2021 של ה-NBA, ומספר קבוצות בליגה בוחנות הזדמנויות בשוק השחקנים החופשיים, רוקמות טריידים ומתכננות תוכניות לסגל של העונה הבאה.

בוושינגטון של דני אבדיה, הסוגייה הבוערת היא עתידו של בראדלי ביל. אומנם המשך דרכו של הכוכב בוויזארדס עולה לאוויר בכל שנה, אך בניגוד לפעמים הקודמות שבהם הגארד נשאר נאמן לארגון, כעת על פי הדיווח הוא בהחלט מתחבט אם להישאר בבירה, ועשוי להגיע להחלטה בשבוע הקרוב.

"ביל שוקל ברצינות את עתידו בשבועות האחרונים", נכתב באת'לטיק. "ולעיתים הוא נמצא על הגדר בשאלת ההישארות בוושינגטון או עזיבתה. הגארד צפוי לנצל את השבוע כדי להמשיך ולהתלבט וכנראה יגיע להחלטה במהלכו. זה מאפשר לוושינגטון ולשאר הקבוצות אפשרות להיערך לעזיבה אפשרית".

ביל יוכל להפוך לשחקן חופשי בקיץ הבא, תמורת אופציה של 36.4 מיליון דולר בחוזהו, ולמרות שהנאמנות לוויזארדס חשובה לו, כך גם הרצון לנצח.

גם לוס אנג'לס עוסקת בבניית הסגל שלה בעונה הבאה, ועל פי האת'לטיק, באלופה היוצאת מחפשים פליימייקר שייצר מצפים סביב לברון ואנתוני דייויס. שמם של מספר שחקנים כמו קייל לאורי, דמאר דרוזן וספנסר דינווידי, אך כרגע מהלך שצובר תאוצה הוא עסקה מול סקרמנטו, במסגרתה באדי הילד יעבור לעיר המלאכים, בתמורה לקייל קוזמה, שבו מעוניינות מספר קבוצות.

הלייקרס כבר השתמשו בעבר בשחקנים צעירים שלהם כמו ברנדון אינגרם ולונזו בול, לצד בחירות דראפט, כדי לצרף בטרייד בעבר את דייויס, מה שהופך את האפשרות לצרף בטרייד שחקן כמו ביל או כריס פול לדבר לא ממש אפשרי.

הילד וקוזמה. יחליפו צדדים? (Getty)
הילד וקוזמה. יחליפו צדדים? (Getty)