"יותר ויותר סביר": ווסטברוק ללייקרס?

החלו שיחות עם וושינגטון, שרודר וקוזמה עשויים לעבור

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.07.21 - 16:57

זה לא לקח יותר מדי זמן, אבל רגע אחרי הפינאלה של עונת ה-NBA - בארה"ב החליפו תקליט ועברו ל"עונת הטריידים. אחרי שיונאס ולנצ'יונאס חבר לזאיון וויליאמסון בניו אורלינס ופתח את סכר הטריידים, בארה"ב ממשיכים לעסוק בעיקר בחיפושי הפוינט גארד של הלייקרס.

היום (שלישי), גברו הדיווחים לפיהם הקבוצה מלוס אנג'לס עשויה להנחית את חברו של דני אבדיה לוושינגטון. על פי דיווחים נוספים בארה"ב מתקיימות שיחות ראשוניות בין הלייקרס לוושינגטון לגבי מעבר אפשרי: "העסקה נראית סבירה יותר ויותר".  

כזכור, באתר "The Undefeated" דווח שהקבוצה של לברון ג'יימס מחפשת לחזק את הסגל עם פוינט גארד ותיק, וכבר סימנה שני שמות: כריס פול וכאמור - ווסטברוק. לשני, כידוע, יש חוזה בוושינגטון וויזארדס לעונה הבאה ולזו שלאחר מכן, בעוד לראשון יש אופציה להישאר בחוזה של 44.2 מיליון דולר לעונה הבאה - אך הוא גם יכול לבקש טרייד.

פול, שסירב להתייחס לעתידו בראיונות של אחרי המשחק מול מילווקי, יכול לקבל החלטה עד ה-1 באוגוסט. הסאנס, ככל הנראה, יהיו מוכנים לשדרג את שכרו על מנת לשמור עליו, בטח אחרי העונה הנהדרת שהסתיימה מרחק נגיעה מטבעת. סביר שפול ידרוש מפיניקס לחתום על הארכה ולעבור בטרייד, שכן הלייקרס יכולים להציע 9.5 מיליון דולר בלבד. 

גם כדי להנחית את ווסטברוק, שכאמור מחזיק בחוזה בוושינגטון, הלייקרס יצטרכו לבצע טרייד. על פי הדיווח, דניס שרודר, קייל קוזמה וטיילן הורטון-טאקר הוזכרו כמועמדים לעבור בטרייד שכזה.