"מחייבים לדבר על לברון": פול פירס שבר שתיקה

אחרי שפוטר בעקבות סרטון עם חשפניות, כוכב העבר ביקר את ESPN

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.09.21 - 18:59

תגיות: NBAפול פירס

תחילת כתבה

לפני כחמישה חודשים אגדת העבר פול פירס פוטר מתפקידו כ-ESPN, כשהסיבה לכך - חריגה למדי. פירס העלה סרטון לחשבון האינסטגרם שלו בו הוא נצפה שותה, מעשן ומבלה עם חשפניות. כיאה לעידן הרשתות החברתיות, הסרטון התפשט ברחבי האינטרנט כאש בשדה קוצים, וזמן קצר אחר כך פורסם כי פירס פוטר באופן מיידי. הערב (שלישי), פירס שבר שתיקה, הציג את הצד שלו בסיפור ולא שכח למתוח ביקורת קשה על רשת הטלוויזיה הבכירה.

"עוד לפני שהסרטון עלה לא התכוונתי להמשיך ב-ESPN, אני סיימתי איתם", סיפר פירס ל'ספורטס אילוסטרייטד'. "לא ממש התאמנו, יש שם הרבה מאוד נושאים שאסור לדבר עליהם, ובנוסף, הם מחייבים אותך לדבר על לברון ג'יימס".

סוכנו הוותיק של שחקן בוסטון בעבר, ג'ף שוורץ, המליץ לו להתנצל בעקבות האירוע על מנת שהדבר לא יפגע בסיכוייו להיבחר להיכל התהילה. אולם, פירס בחר לא להתנצל ובסופו של דבר הסרטון אכן לא השפיע עליו, משום שנכנס להיכל היוקרתי במאי האחרון.

"נו באמת, לא עשיתי שום דבר לא חוקי", הסביר פירס. "יש שחקנים בהיכל התהילה שעשו קוקאין, מה לעזאזל אני עשיתי? אני בסך הכל נהניתי. כל האנשים שביקרו אותי.. חצי מכם עושים את אותו הדבר, ההבדל הוא שאתם מתחבאים מאחורי המעשים שלכם. אתם גם עושים את זה בזמן שאתם נשואים. אני גרוש, פרשתי מכדורסל ובסך הכל נהניתי. אם לא הייתי נכנס להיכל התהילה עם המחזור של השנה, זאת הייתה השטות הכי גדולה בהיסטוריה של היכל התהילה".