נשאר בבית. דמיאן לילארד: "אני חוזר לעוד"

הסופרסטאר בן ה-31 שם קץ לשמועות: "פורטלנד זאת העיר שלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.09.21 - 23:23

לא הולך לשום מקום. אחרי קיץ שלם מלא בשמועות, במהלכו נראה כי דמיאן לילארד יעזוב את הבית כדי להשיג את הטבעת המיוחלת, הסופרסטאר עשה הערב (רביעי) סדר בחשבון האינסטגרם שלו, כשכתב: "אני חוזר לעוד, פורטלנד זאת העיר שלי".

בניגוד לשנים עברו, הקיץ הדיווחים על עזיבתו של לילארד הגבירו הילוך בקצב מסחרר, ואפשר להבין מדוע. לילארד בן 31, הוא הודח בסיבוב הראשון בארבע מתוך חמש העונות האחרונות והזמן שלו, "דיים טיים" כמו שהוא אוהב לומר, רק הולך ואוזל. אולם, לילארד שוב הוכיח הערב שלמרות ההפסדים בפלייאוף, אף אחד לא יכול לנצח אותו כשזה מגיע לנאמנות.

יש לציין כי בחודש יוני האחרון כריס היינס, הכתב של "Yahoo" שמאוד מקורב ללילארד, דיווח שהרכז עשוי לעזוב את המועדון שבחר אותו שישי בדראפט 2012. הדבר עורר סערה בעולם הכדורסל וגם האוהדים התחילו לראות את הסוף, אבל במקום בנייה מחדש, לילארד נשאר והטריילבלייזרס ינסו גם העונה לעשות רעש במערב. את העונה שעברה "דיים" סיים עם 29 נקודות ו-7.5 אסיסטים למשחק, כאשר בפלייאוף הוא הודח 4:2 לדנבר, לא לפני שהפגיז 55 נקודות ב-71% מהשדה במשחק 5 בחוץ.  

העונה פורטלנד תילחם עם מאמן חדש על הקווים בדמותו של צ'ונסי בילאפס, אותו לילארד רצה (ע"פ הדיווחים) לאחר שטרי סטוטס פוטר. הישארותו של הכוכב משפיעה בין היתר גם על פילדלפיה, שקיוותה לראות אותו אצלה בטרייד שישלח את בן סימונס לאורגון. החוזה של לילארד נמשך עד 2025 (סעיף יציאה ב-2024/25), אך רק הזמן יגיד מה יוליד יום ועד מתי הכוכב אכן יישאר במקום בו הפך לסמל היסטורי.

לצד ההודעה שבוודאי שימחה את פורטלנד, במועדון מחפשים שחקנים אחרונים לסגל וכרגע המועמדים, על פי hoopshype, הם פטריק פאטרסון, מייקל ביזלי, ג'יימס אניס ואייזיה הארטנסטיין (שגם הקליפרס שמו עליו עין). אניס מבוקש כרגע גם בלייקרס ובבולס, בין היתר.