כריס בוש, בן וואלאס ופול פירס נכנסו להיכל התהילה

גם כריס וובר בפנים. טוני קוקוץ' זכה לכבוד וביל ראסל עשה היסטוריה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.09.21 - 08:28
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

במקביל להיערכות לעונה מרתקת, ב-NBA לא שוכחים לעשות כבוד לאלה שנכנסו לספרי ההיסטוריה של הליגה. הלילה (בין שישי לשבת) "כיתת 2021" של היכל התהילה קיבלה את הרגע המיוחד שלה ובה נכללו כריס בוש, בן וואלאס, פול פירס וכריס וובר, שקיבלו את הז'קטים הכתומים המסורתיים.

בוש, כידוע, זכה בשתי אליפויות בקריירה ב-2012 ו-2013, שתיהן לצד לברון ג'יימס במיאמי ובנוסף נכלל 11 פעמים בנבחרת האולסטאר. "איזה לילה גדול, הז'קט הכתום בדיוק במידה", צייץ חבר היכל התהילה החדש. "גאה לקבל את הטבעת והז'קט לצד כמה אגדות של המשחק".

בן וואלאס עשה היסטוריה כשהפך לחבר היכל התהילה הראשון שלא נבחר בדראפט. הסנטר העוצמתי היה אחד הכוכבים הבולטים בדטרויט של תחילת שנות ה-2000, איתה זכה באליפות אחת ובנוסף נכלל ארבע פעמים בנבחרת האולסטאר וזכה ארבע פעמים בתואר שחקן ההגנה של העונה.

פול פירס, שפרש רק לפני ארבע שנים, הוביל את בוסטון במשך 15 שנים במדיה זכה באליפות אחת ב-2008 יחד עם ריי אלן וקווין גארנט, אז גם זכה בתואר ה-MVP של הגמר. בנוסף, נכלל 10 פעמים בנבחרת האולסטאר, ובתחרות השלשות ב-2010. כריס וובר הוא היחיד ברשימה שלא זכה באליפות NBA, אבל נכלל חמש פעמים בנבחרת האולסטאר.

מלבד זאת, ביל ראסל נכנס גם הוא להיכל התהילה, הפעם במעמד המאמן (הוביל את בוסטון לזכייה בשתי אליפויות) והפך לראשון בהיסטוריה שנכנס גם כשחקן וגם כמאמן. טוני קוקוץ' נכלל גם הוא בתור הבחירה של הוועד הבינלאומי ויוצג ע"י לא אחר מאשר מייקל ג'ורדן. "אני לא חושב שיש אדם ראוי יותר לעמוד לצידי ברגע הזה, הוא השפיע על חיי בכל דרך אפשרית", אמר הקרואטי.