אבדיה: "ווסטברוק הפך אותי לחזק יותר"

הישראלי פותח עונה שנייה ב-NBA וסיפר על העבודה לצד הכוכב שעזב ללייקרס: "הוא דרש ממני הרבה ואני רוצה להודות לו על זה". בראדלי ביל עורר סערה: "יש לי שאלה לאלו שהתחסנו - למה אתם עדיין נדבקים בקורונה?". כמו כן, הגארד החמיא למאמנו ווס אנסלד ג'וניור: "גאון בהגנה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.09.21 - 23:35
תחילת כתבה

בדרך לפתוח את שנתו השנייה. דני אבדיה התייצב היום (שני) מול המצלמות כחלק מה-"Media Day" המסורתי של הליגה וסיפר על התחושות לקראת העונה החדשה בליגה הטובה בעולם.

הפורוורד הישראלי פתח את דבריו באופטימיות: "אני חושב שאנחנו הולכים לעשות דברים מיוחדים העונה. אני מתרגש לראות מה הקבוצה הזו שווה".

אבידה התייחס לעונתו הראשונה, ודיבר על החוויה לשחק לצידו של ראסל ווסטברוק: "למדתי המון בעונת הרוקי שלי. ווסטברוק הפך אותי לשחקן חזק יותר מבחינה מנטלית, הוא דרש ממני הרבה ואני רוצה להודות לו על זה. אני מוכן לשחק בכל תפקיד שהוויזארדס יצטרכו ממני העונה".

 

מי שעלה ראשון על הדוכן הוא כוכבה הבלתי מעורער של הקבוצה - בראדלי ביל. הגארד, שיפתח את עונתו התשיעית בבירה, הצהיר על השאיפות של קבוצתו, השינוי תחת ווס אנסלד ג'וניור והתבטא בנושא חיסוני הקורונה.

 כזכור, בעונה שעברה הוויזארדס הושבתו לתקופה של שבועיים אחרי שמספר רב של שחקנים התגלו כחיוביים לקורונה. "אני לא מרגיש לחץ להתחסן", אמר ביל, "אני לא חושב שאפשר להכריח אף אחד להכניס דברים לגופו". לאחר מכן, הגארד הפנה שאלה לעיתונאים: "יש לי שאלה לאלה שהתחסנו: למה אתם עדיין נדבקים בקורונה?".

מבחינה מקצועית, הגארד יחסר העונה את ראסל ווסטברוק שעזב ללוס אנג'לס לייקרס בקיץ הנוכחי. ״אני מבואס מעזיבתו של ראסל ווסטברוק, אבל בסופו של דבר, אני אוהב את הסגל שנבנה כאן. יש לנו עומק במספר עמדות. נהיה מהירים ואתלטיים". כמו כן, ביל החמיא למאמנו החדש ווס אנסלד ג'וניור: "הוא גאון בהגנה".