לברון: "בהתחלה הייתי סקפטי, אבל התחסנתי"

קינג ג'יימס הצטרף למאבק. דייויס: "עוזר לעולם ולקהילה שלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.09.21 - 20:56
תחילת כתבה

עונת ה-NBA החדשה בפתח, אבל לאחרונה מה שגונב את הפוקוס ממנה הוא נושא החיסונים בקרב שחקני ה-NBA. אחרי הסירוב של קיירי אירווינג להתחסן וההתבטאות של קיירי אירווינג, לברון ג'יימס שלח מסר חד וחלק בנוגע לדעתו.

במדיה דיי המסורתי של הלייקרס, לברון ג'יימס, לבוש במספר החדש-ישן 6, סיפר כי התחסן והודה שבהתחלה הוא היה סקפטי בנוגע אליו. "בסופו של דבר, תמיד צריך למצוא דרך לשמור אחד על השני ולהיות זמין כשיצטרכו אותי. אנחנו מרוצים מזה שיש לנו את ההזדמנות להיות שם אחד בשביל השני".

גם אנתוני דייויס חווה את דעתו על הנושא וטען שהסיבה שהוא התחסן היא לעזור לעולם ולקהילה ולהגן על הוריו ושני ילדיו. בנוסף נשאל האם הוא מרגיש שזו האחריות שלו להפוך את הלייקרס ל"קבוצה שלו", טען: "אני חושב שיש לי את היכולת לעשות זאת".

בנוסף, ארגון השחקנים דחה את הצעת הליגה לחייב את השחקנים להתחסן. "אנחנו מדברים על אנשים פרטיים, לא על פוליטיקה, גזענות, אלימות משטרתית או דברים בסגנון הזה. מדובר בגוף של אנשים והבריאות שלהם, כך שאני לא חושב שצריך להתערב במה שהם עושים לרווחתם", הוסיף לברון. "אני יודע שכמה מהחברים שלי עשו זאת בשביל המשפחה שלהם, אבל כל אחד מדבר בשביל עצמו, זו לא העבודה שלי".