"ניהול כושל": סוכנו של באגלי נגד הקינגס

השארתו של הפורוורד/סנטר מחוץ לרוטציה במשחק הפתיחה עוררה זעם. יעבור בטרייד?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.10.21 - 02:03

קיץ 2021 ב-NBA ייזכר בין היתר כקיץ בו נבחרי דראפט 2018 קיבלו כסף, והרבה. לוקה דונצ'יץ', טריי יאנג, שיי גילג'ס אלכסנדר, ג'רן ג'קסון ג'וניור, מייקל פורטר ג'וניור ומיקל ברידג'ס חתמו על חוזה עתק, וביחד עם שאר חבריהם הם קבעו שיא חדש למחזור בקיץ אחד - הכנסות של למעלה ממיליארד דולר מהארכות חוזה. אולם, דווקא שתי הבחירות הראשונות של אותו דראפט נוצץ נשארים במקום.

השבוע פורסם כי פיניקס לא מוכנה להעניק חוזה מקסימום לדיאנדרה אייטון, והלילה (בין שלישי לרביעי) רגע לפני פתיחת העונה ושעות בודדות אחרי החשיפה על הסערה בפילדלפיה - דווח על רעש גם מכיוון סקרמנטו. ג'ף שוורץ, סוכנו של הבחירה השנייה בדראפט 18' מרווין באגלי, נזף בקינגס ברשתות החברתיות.

"הקינגס הודיעו לבאגלי שהוא לא חלק מהרוטציה שלהם במשחק הפתיחה של העונה (נגד פורטלנד בין רביעי לחמישי), זה מביך לחלוטין", אמר שוורץ. "זה ברור שהם לא בונים עליו לעתיד, ועדיין, הם ויתרו על טריידים בעונה שעברה ובקיץ האחרון בגלל ה'ערך' שלו. הם בחרו להשאיר אותו אבל לא לתת לו לשחק. מדובר בניהול כושל של סקרמנטו". נכון לעכשיו, באגלי צפוי להפוך לשחקן חופשי מוגבל בקיץ הבא.

באגלי לא הראה שיפור מהותי מהרגע שנכנס לליגה, והוא עומד על כ-14 נקודות למשחק בכל אחת משלוש העונות שלו ב-NBA. בשתי העונות האחרונות הפורוורד/סנטר סבל מפציעות ושותף ב-56 משחקים בלבד במצטבר. לפני כשנה, אביו של באגלי צייץ: "סקרמנטו, בבקשה תעבירו את הבן שלי בטרייד". כעת נדמה שהטרייד קרוב מתמיד.