הארדן: "מרגיש בבית, אני לא מתכנן לעזוב"

כוכב הנטס שם קץ לשמועות. דוראנט החמיא לבאקס לאחר ההפסד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.10.21 - 06:01
תחילת כתבה

בעוד שעתידו של קיירי ארווינג לוט בערפל, אוהדי ברוקלין חיכו לראות את ג'יימס הארדן מאריך את חוזהו במועדון ובכך מבטיח כי המועדון מניו יורק יישאר תחרותי גם בשנים הבאות, אך הדבר לא קרה במשך קיץ שלם. אולם, כבר בסיום המשחק הראשון של הנטס העונה שהסתיים בהפסד 127:104 נגד האלופה מילווקי, הארדן שם קץ לשמועות והרגיע את הקהל השחור-לבן.

"אני מרגיש כאן בבית", הודה הארדן. "אני אוהב להיות פה, אין לכם מה לדאוג. מבחינתי, אני רק רוצה להתרכז בעונה הקרובה. אני לא מתכוון לעזוב את המועדון". ביוני הקרוב הכוכב בן ה-32 יוכל לחתום על חוזה עתק לארבע שנים במהלכו ירוויח 227 מיליון דולר, וכפי שהדברים נראים, זה מה שיקרה.

קיירי העסיק לא מעט את אנשי השידור האמריקאי ב-TNT, וזה מה שהיה לצ'ארלס בארקלי לומר באשר לרכז שמטריף את עולם הכדורסל: "אל תעזו להשוות את ארווינג למוחמד עלי. עלי לא נאבק במשך שלוש שנים כשהוא היה הספורטאי שהרוויח הכי הרבה כסף בעולם. קיירי ירוויח 17 מיליון דולר בזמן שהוא יושב בבית".

דוראנט, שרשם עם 32 נקודות ו-11 ריבאונדים, פרגן למנצחת: "מילווקי זאת קבוצה שרצה כמה שנים, ואין הרבה קבוצות כאלו בליגה. הם מרגישים יותר ויותר בנוח אחד עם השני, ובאופן טבעי האליפות תרצה לביטחון שלהם. הם ינצלו את זה לאורך העונה הקרובה".