"זה יתפוצץ": האחים יוקיץ' יגיעו למיאמי

משפחת סנטר דנבר רכשה כרטיסים, הקרב מול המוריסים מתחמם

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.11.21 - 17:34
תחילת כתבה

ההד התקשורתי סביב התקרית בין האחים יוקיץ' לבין האחים מוריס אמנם נרגע מעט, אך הדם הרע בין המשפחות לא נעלם. הערב (שבת), כתב ה"אתלטיק", שאמס צ'ראניה, סיפר שהאחים יוקיץ' כבר מחכים בקוצר רוח לפרק הבא באירועים וכבר קנו כרטיס למשחק בין דנבר למיאמי שייערך בסוף החודש.

"זה הולך להתפוצץ בסוף, ככה זה עובד ב-NBA", סיפר צ'ראניה. "מה שמעניין אותי לראות זה איך הליגה תפעל בפעם הבאה שמיאמי ודנבר נפגשות. דיברתי עם מישהו מדנבר והוא אמר לי שכדאי לליגה להושיב את ניקולה יוקיץ' בצד בפעם הבאה ששתי הקבוצות הללו נפגשות. האחים שלו כבר קנו כרטיס למשחק במיאמי עוד כמה שבועות, הם רוצים להיות שם. אם משהו יקרה, זה כנראה יקרה שם. אני כבר לא יכול לחכות למשחק הזה, שם נדע אם הבעיה נפתרה או לא".

כזכור, במשחק שבו דנבר ניצחה את מיאמי, יוקיץ' הורחק 2:39 דקות לסיום לאחר שספג מכה קשה בצלעות ממוריס ובתגובה דחף אותו מאחור והטיח אותו על הפרקט.

בהמשך, הסערה עברה לטוויטר. אחיו של מרקיף ושחקן הקליפרס, מרכוס מוריס, צייץ: "חיכית עד שאחי יפנה אליך את הגב? רשמתי בפניי". מנגד, האחים של ניקולה יוקיץ' - נמניה וסטרהיניה - פירשו זאת כאיום והגיבו מחשבון טוויטר תחת הכינוי "האחים יוקיץ'" שנפתח במיוחד למאורע: "עדיף שתשאיר את הדברים כפי שהם במקום לאיים פומבית על אח שלנו. אחיך הוא זה שעשה מהלך מלוכלך קודם. אם אתה רוצה לקחת את זה צעד אחד קדימה, אנחנו נחכה לך".