מכה לקליבלנד: קולין סקסטון סיים את העונה

הגארד (22) שקרע את המיניסקוס לא ישוב לשחק ב-2021/2022 ויהפוך לשחקן חופשי מוגבל בקיץ

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.11.21 - 06:00

זאת הייתה אמורה להיות העונה בה קולין סקסטון יעשה עוד קפיצת מדרגה בדרך לטופ, אבל במקום זאת היא הגיעה לסיומה כבר בחודש נובמבר. הגארד בן ה-22 של קליבלנד סיים את חלקו בעונת 2021/22 לאחר שקרע את המיניסקוס בברך שמאל ב-7 בנובמבר נגד ניו יורק ניקס ונאלץ לעבור ניתוח, כך דווח הלילה (בין שישי לשבת) ע"י הכתב הבכיר של ESPN אדריאן ווז'נרובסקי.

סקסטון רשם אשתקד עונת שיא של 24 נקודות ו-4 אסיסטים למשחק, מה שגרם ללא מעט אנשים להאמין כי העונה הוא מסוגל להיבחר לאולסטאר בפעם הראשונה, אך תכניות לחוד ומציאות לחוד. דווקא בעונה בה הקאבס (מאזן 8:9) נראים כמו הסוס השחור של המזרח, סקסטון ייאלץ לראות את חבריו מהצד. את עונתו הרביעית בקריירה בה הספיק לרשום 11 משחקים הוא סיים עם ממוצע של 16 נקודות למשחק.

סקסטון נבחר שמיני בדראפט 2018 ובקיץ האחרון הוא יכול היה להאריך את חוזהו במועדון (כמו לא מעט שחקנים מוכשרים מהמחזור הנהדר הזה, ביניהם לוקה דונצ'יץ' וטריי יאנג), אבל הצדדים לא הצליחו להגיע להסכמה לאחר שהגארד דרש 100 מיליון דולר לארבע שנים. הקיץ הוא יהפוך לשחקן חופשי מוגבל, ויהיה מעניין לראות איך הפציעה תשפיע על עתיד הקריירה שלו.