ווינר שוט: צפו בשלשת הניצחון של ג'רן ג'קסון ג'וניור

פורוורד ממפיס הימם את יוטה. ברשת עקצו את גובר על ההגנה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.11.21 - 08:53

צפו בסל הניצחון של ג'רן ג'קסון ג'וניור בנגן הווידאו למעלה>>>

במשחק החוץ הראשון של ממפיס העונה נגד לוס אנג'לס קליפרס, ג'רן ג'קסון ג'וניור קלע את הסל המכריע עם שלשה גדולה לאחר מסירה נהדרת של כוכב הקבוצה ג'ה מוראנט. מאז הגריזליס הפסידו חמישה מתוך ששת משחקי החוץ הבאים שלהם, והלילה (בין שני לשלישי) אצל יוטה הם חזרו למה שעבד להם בפעם הראשונה.

ג'קסון ג'וניור ניצח "גאמפ-בול" גורלי מול רודי גובר, הכדור הגיע לידיו של מוראנט, והאחרון שוב כיווץ את כל הגנת היריבה - רק כדי למצוא את JJJ שנעץ שלשת ניצחון כשש שניות לסיום בדרך ל-118:119 סופר-דרמטי. ולשיא עונתי של 26 נק'. צמד הכוכבים של הדובים, אגב, היו אחראיים על כל שבע הנקודות האחרונות במשחק שהעלו אותם למאזן 8:9. הג'אז, שספגו את הפסדם השישי אשתקד במשחקם ה-30, כבר עם שישה הפסדים העונה לאחר 17 משחקים.

"ידעתי שג'ה ימצא אותי, הוא הצליח לכווץ את כל ההגנה שלהם ואני נותרתי פנוי", אמר ג'קסון ג'וניור בסיום. "לא פגעתי זמן מה, כך שהשלשה הזו הגיעה בתזמון מושלם. יוטה קבוצה מצוינת, שיחקנו מולם המון פעמים בשנתיים האחרונות אבל עלינו לפרקט עם האנרגיה הנכונה ונלחמנו ביחד. אנחנו כבר לא מפתיעים אף קבוצה עם הניצחונות שלנו. כל קבוצה בליגה הזו יודעת שאנחנו תחרותיים, ומה שנשאר לנו לעשות זה להילחם על הפרקט".

מי שספג ביקורת על השלשה של הפורוורד הוא השומר שלו, גובר. הסנטר הצרפתי הלך לצבע כדי לעזור מול מוראנט תוך שהשאיר פנוי את ג'קסון ג'וניור, הוא לא חזר בזמן, וכשחזר - ראה את היריב שלו צולף לו שלשה מכריעה על הראש. אחד הכתבים המקומיים טען: "גובר המתין יותר מדי זמן באיזור הצבע, הוא איחר וזה עלה לקבוצתו במשחק".