"נמוך מדי בשבילי": הטראש-טוק של דונצ'יץ'

עקץ את מאן, צחק עם השדר ועיצבן את הקהל. כוכב דאלאס חזר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.11.21 - 10:45
תחילת כתבה

כמה שדאלאס התגעגעה אליו. לוקה דונצ'יץ' חזר הלילה (בין שלישי לרביעי) למגרשים, הוביל את המאבריקס ל-104:112 דרמטי על הקליפרס לאחר הארכה ועל הדרך סיפק עוד הופעה מבית היוצר של הסלובני.

דונצ'יץ' חזר בגדול והיה קרוב לטריפל דאבל של 26 נקודות, 9 ריבאונדים ו-9 אסיסטים - אבל מעבר למספרים, כולם היו יכולים לראות כמה הכדורסל היה חסר לסלובני, שהשתמש בלא מעט טראש-טוק במהלך המשחק.

זה התחיל עם קריאות "התגעגעתם אלי?" לעבר הקהל אחרי שקלע, נמשך עם קריאת "לא יכולים לשמור עלי!" לעמדת השדרים והסתיים עם פוסט-אפ על טראנס מאן שנגמר בסל ועבירה ועקיצה: "אתה נמוך מדי כדי לשמור עלי!".

בין לבין, דונצ'יץ' הספיק להכעיס מעט את הצייצנים כשפגע בפניו של אריק בלדסו עם המרפק ועשה "הצגה" כאילו חטף בעצמו. "זה היה מהלך חלש, הוא ראוי לעבירה טכנית וקנס", כתבו האוהדים והזכירו שדונצ'יץ' כבר קיבל טכנית אחת על העקיצה למאן.

"אני שמח לחזור, התגעגעתי לכדורסל. אני יודע שעברו רק שלושה ימים, אבל אעשה הכל כדי לשחק את המשחק. הרגשתי נהדר, התעוררתי מהשינה והרגשתי מוכן לצאת לדרך. היה קשה לחזור, הייתי עייף בסוף, אבל ניצחנו וזה מה שחשוב. רציתי מאוד לשחק, כולם עזרו לי במהלך הימים וגרמנו לזה לקרות".

עוד לפני המשחק, דונצ'יץ' העיד ש"עדיין כואב לו, אך הוא מאוד רוצה לשחק" כוכב דאלאס הוסיף: "לכן זה כל כך מתסכל. קשה להיות על הספסל ולצפות מהצד, אני הרבה יותר לחוץ כך מאשר שאני משחק, אני לא אוהב את זה".