"סטיוארט הגיב בדיוק כמו שהיה צריך להגיב"

שאק גיבה את הסנטר. בדטרויט חיזקו: "לברון שיחק מלוכלך"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.11.21 - 13:10
תחילת כתבה

המשחקים אמנם כבר נמשכים, אבל ב-NBA מתקשים לשכוח מהאירועים האלימים במשחק בין הלייקרס לפיסטונס. הלילה (בין שלישי לרביעי), לאחר פרסום העונשים של לברון ג'יימס ואייזיאה סטיוארט, גם הצוות של TNT אמר את דעתו בנושא.

"לברון ג'יימס נמצא בליגה כבר 17-18 שנים והוא אף פעם לא היה הבחור הזה", אמר שחקן העבר שאקיל אוניל. "כשאתה הולך ראש בראש עם מישהו, לפעמים אתה צריך מרפק אקסטרה והוא פוגע במישהו. סטיוארט הגיב כמו שהיה צריך להגיב. כשמישהו פוגע לך בפנים או שאתה מחזיר לו או שאתה מתנהג כאילו אתה מתכוון להחזיר לו, אלה שתי האופציות היחידות. הוא הרגיש חוסר כבוד".

רג'י מילר, עוד אגדת עבר ופרשן הווה, ניסה להבין מה גרם לסטיוארט להתחמם מחדש אחרי שכבר נרגע: "זה היה הדם, זה היה הטריגר. הוא ילד טוב שעובד קשה ומכבד את המשחק. הוא היה בסדר, אבל ברגע שהוא טעם את הדם יצא ממנו השד".

גם באתרים המסקרים את דטרויט המשיכו לעסוק בנושא: "לברון לא מלוכלך בדרך כלל, אבל זה היה משחק מלוכלך שלו. הוא לא היה טוב ולסטיוארט היה חלק בכך, ברור שהוא היה מתוסכל. אין ספק שסטיוארט טעה, ההרחקה שלו עלתה במשחק, אבל ברור לגמרי ממה נובע הטירוף, והאמת? אנחנו אוהבים לראות את זה".

לסטיוארט, למי שהספיק לשכוח, יש היסטוריה של תקריות אלימות. בין אם זו הבעיטה המפורסמת באשכיו של לוקה דונצ'יץ', מריבות כאלה ואחרות עם יאניס אנטטקומפו ובלייק גריפין או התקרית הנוכחית עם לברון.