אמביד: "הקורונה? באמת חשבתי שלא אצא מזה"

טאונס תמך בכוכב הסיקסרס, שהתפוצץ במשחק החזרה. צפו בהצגה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.11.21 - 08:45
תחילת כתבה

פילדלפיה אמנם נחלה הלילה (בין שבת לראשון) את הפסדה השמיני בעשרה משחקים, אחרי 121:120 משוגע נגד מינסוטה בבית בתום שתי הארכות, אך לשמחתה היא קיבלה בחזרה את הכוכב שלה ג'ואל אמביד. הסנטר האימתני שב לאחר תשעה משחקים, והתפוצץ עם 42 נקודות (16 מ-21 מהעונשין) לצד 14 ריבאונדים. בסיום ההפסד האכזרי, בו נחסם על הבאזר, חשף את התקופה הקשה שעבר בשבועות האחרונים.

"באמת לא חשבתי שאצא מזה", אמר אמביד על הקורונה שתקפה אותו. "זה פגע בי חזק, היה עד כדי כך גרוע. אני אסיר תודה על כך שאני יושב כאן, היה לי קשה, אבל אני שמח שזה מאחוריי ושאני פה עושה את מה שאני אוהב עם אנשים טובים".

כוכב הטימברוולבס קארל אנתוני טאונס, שהפך עם השנים ליריב הכי גדול של אמביד על המגרש ומחוצה לו אחרי הקטטה המפורסמת שנלוותה בשלל הקנטות, ידע לעשות את ההפרדה: "לי ולג'ואל היו את העניינים שלנו, אבל לפני המשחק דיברתי איתו על ההתאוששות שלו. זה יותר גדול מכדורסל, זה יותר גדול ממה שיש לנו אחד נגד השני. ראיתי את הקורונה הורגת אנשים (כזכור, איבד את אמו ועוד חברי משפחה) ואני שמח שג'ואל החלים".

בסיום הסנטר של הסיקסרס אמר: "אני אפילו לא קרוב לרמה שאני צריך להיות בה". פורוורד הקבוצה טוביאס האריס הוסיף: "אנחנו הרבה יותר טובים עם ג'ואל, ללא ספק התגעגענו אליו". פילדלפיה כרגע מדורגת במקום ה-11 במזרח, עם אותו מאזן כמו בוסטון - 10:10.