חשש בפיניקס: בוקר נפצע בשריר הירך האחורי

כוכב הסאנס נטש ברבע השני. קרי: "זריקות נוראיות שלי". וגם: המספרים מאחורי הניצחון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.12.21 - 10:32

תגיות: NBA

תחילת כתבה

עם ניצחון 17 ברציפות והשוואת שיא מועדון, פיניקס נראית בלתי עצירה. הסאנס גברו הבוקר (רביעי) 96:104 על גולדן סטייט, אך מה שהעיב על הניצחון היה פציעתו של דווין בוקר, שנטש את המשחק ברבע השני ולא חזר לפרקט.

שש דקות לסיום המחצית הראשונה, וכשבמאזנו 10 נקודות, שני ריבאונדים ואסיסט, כוכב הסאנס תפס את רגלו לאחר שנפצע בשריר הירך באחורי ונאלץ לרדת מהפרקט. זו לא הפעם הראשונה שבוקר נפצע בשריר הזה, לאחר שבינואר האחרון הוא החמיץ ארבעה משחקים בשל פציעה דומה. בסיום, מונטי וויליאמס אמר שעדיין אין לו עדכון בנוגע לפציעה.

אחד הגורמים לניצחון של הסאנס היה ההגנה, שעצרה את ההתקפה של גולדן סטייט ברבע האחרון, ו-וויליאמס אמר על כך: "אנחנו משתפרים כקבוצה הגנתית, זה בטוח. עבורי זה היה רק רצון וקשיחות. השחקנים פשוט רצו את הניצחון הזה.

בנוסף לכך שרשמה ניצחון 17 ברציפות, פיניקס היא הקבוצה הראשונה מאז 1947 שהחזיקה במאזן שלילי, ואז ניצחה ב-17 משחקים רצופים. מי שעשתה זאת אז היא  וושינגטון קפיטולס, קבוצה שכבר לא קיימת מזמן, מאז 1951.

ולא רק שיאים חיוביים היו במשחק הזה. בצד השני, סטף קרי קלע 11 נקודות בלבד עם 4 מ-21 מהשדה, במה שהיה ערב הקליעה הגרוע בקריירה במשחק שבו לקח לפחות 20 זריקות. "למרות כל הטעויות שהיו לנו והזריקות הנוראיות שלי, זה היה משחק צמוד", אמר קרי, שהסתכל על חצי הכוס המלאה. "אני יודע שבוקר נפגע, אבל כן, זה היה שיעור טוב עבורנו, להבין את האינטנסיביות והפוקוס שאנחנו צריכים כדי לנצח קבוצה כזו".

קרי. יודע שהוא יכול להיות טוב יותר (GETTY)
קרי. יודע שהוא יכול להיות טוב יותר (GETTY)