"התרחיש הכי גרוע": ג'ימי באטלר חזר ונפצע מחדש

כוכב מיאמי שוב נפל לא טוב על עצם הזנב והחמיר את הפציעה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.12.21 - 09:53

מיאמי חשבה שחזרתו של ג'ימי באטלר אחרי ארבעה משחקים תעזור לה לעצור הלילה (בין שני לשלישי) את ממפיס, אבל הגריזליס נטולי ג'ה מוראנט הגיעו לפלורידה והשיגו 90:105 משכנע שהגדיל את רצף הניצחונות שלהם ל-5, זאת כשהם לא פיגרו אפילו פעם אחת לאורך כל הרצף. ההיט, לעומת זאת, נחלו את הפסדם הרביעי בחמשת המשחקים האחרונים.

מעבר להפסדים, החדשות הרעות מבחינת מיאמי הגיעו מכיוונו של באטלר שהחמיר את הפציעה בעצם הזנב. בשבוע שעבר הכוכב בן ה-32 נחת לא טוב על הגב התחתון מול שיקגו, ואותו דבר קרה הלילה נגד ממפיס, כבר ברבע הראשון.

באטלר המשיך לשחק תחת כאבים עד שירד לחדר ההלבשה ברבע השלישי ולא שב לפרקט, ואת ההתמודדות הוא סיים עם 10 נקודות ב-30% מהשדה, 5 ריבאונדים, 4 אסיסטים ו-3 חטיפות. עד כמה ההיט זקוקים למנהיג שלהם? בארבעת המשחקים האחרונים בלעדיו, הם דורגו במקום ה-29 בליגה במדד הגנתי, 28 במדד, 30 בפוזשנים ו-29 בזריקות עונשין למשחק.

"לא יכול היה להיות תרחיש גרוע יותר עבורנו לפתיחת המשחק הזה", אמר מאמן הקבוצה אריק ספולסטרה. "אי אפשר להתכונן לפציעה הזו, היא חלק מהספורט. אין ספק שג'ימי החמיר את הפציעה שהייתה לו, מיד ניתן היה לשים לב לכך. הוא ייבדק שוב היום (שלישי) ונראה מה יהיה".