"הכי מאושר מזה שנים": מה עובר על קיירי?

עושה מדיטציות ועוד לא מחוסן. כך רכז הנטס מעביר את הזמן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.12.21 - 13:43
תחילת כתבה

עם קיירי אירווינג או בלעדיו, ברוקלין נטס ממשיכה להיראות העונה כמו הכוח הכי חזק במזרח. ועדיין, בצל התבססותה בפסגת הקונפרנס, בארה"ב עוסקים בשאלת השאלות: מתי הסופרסטאר שסירב להתחסן ישוב לפעילות הקבוצה?

הרבע הראשון של העונה הסדירה כבר מאחורינו, ונראה שברוקלין מסתדרת ללא קיירי. היא מחזיקה במאזן הטוב ביותר במזרח (7:16), וסוחבת על גבה שני ניצחונות בשלושת המשחקים האחרונים. ועדיין, למרות שבחרה שלא להעסיק אותו באופן חלקי, ייתכן שתצטרך את קיירי כחיזוק בהמשך הדרך אם תרצה לממש את שאיפות האליפות שלה.

החדשות הטובות מבחינת הנטס, הן שקיירי לא יושב בחיבוק ידיים. על פי מקורביו, כך טוענים בארה"ב, הוא מתאמן באופן קבוע, תוך התמקדות באימוני משקולות ומדיטציות. עם זאת, הוא מבלה זמן רב לצד משפחתו. "זה קיירי המאושר ביותר שראיתי מזה שנים", העיד אחד מחבריו לתקשורת האמריקאית.

החדשות הרעות מבחינת הנטס, הן שהחיסון של קיירי, זה שאמור להחזיר אותו לפרקט, לא נראה באופק. קיירי לא רוצה להיתפס כ"מתנגד חיסונים", אך הוא מאמין שלכל אחד יש את הזכות לקבל את החלטותיו בעצמו ומנסה להשמיע את קולם של אלה שלא יכולים להשמיע קול.

עוד נאמר עליו שהוא חושש מתופעות הלוואי ארוכות הטווח של החיסון. "הוא פשוט לא סומך על החיסונים הזמינים", נכתב. "קיירי חווה התנסויות רעות שפגעו בבריאותו לאורך השנים, וזאת הסיבה שהוא חושש להתחסן".

בינתיים, קיירי שומר על פרופיל נמוך. בחודש שעבר הוא השתתף במשחק פתיחת העונה של סיטון הול מול פיירליית' דיקינסון במכללות, כדי להראות את תמיכתו ברייס אייקן אשר הוא משמש כמנטור עבורו. "לקיירי יש רצון להיות מעורב יותר בכדורסל העממי, הוא ישב ליד טים תומאס (שחקן עבר) ודיבר על מהלכים עתידיים שברצונו לעשות בניו ג'רזי".