בגיל 40: ג'ו ג'ונסון חוזר לשחק ב-NBA

השוטינג גארד, 7 פעמים אול-סטאר בעבר ומי ששיחק בסלטיקס כרוקי, חתם על חוזה לעשרה ימים בבוסטון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.12.21 - 18:24

מגפת הקורונה באן.בי.איי הובילה לחזרתם של מספר שחקני עבר מרגשים לליגה הטובה בעולם. אחד מהם הוא ג'ו ג'ונסון, שחתם היום (רביעי) על חוזה לעשרה ימים בבוסטון סלטיקס. ג'ונסון בן ה-40 לא שיחק ב-NBA מאז 2018. וניסה לאחרונה לחזור לליגה ב-2018/19, כאשר נחתך מדטרויט לפני תחילת העונה.

ג'ונסון שיחק את שנת הרוקי שלו בבוסטון, אך פרץ בפיניקס ואטלנטה. הוא נבחר 7 פעמים לאול-סטאר ופעם אחת לחמישיית האן.בי.איי השלישית בקריירה ארוכה בה שיחק ב-1,271 משחקים וקלע 16 נקודות למשחק. ג'ונסון לא יהיה השחקן המבוגר בליגה עם חזרתו, כאשר השיא הזה שייך לאודוניס האסלם שעדיין נמצא בסגל של מיאמי היט.

בוסטון (15:16) החתימה לאחרונה גם את סי ג'יי מיילס, שחקן נוסף עם עבר עשיר ב-NBA, על חוזה קצר. הקבוצה מתמודדת עם מגפת קורונה כאשר במשחק האחרון שישה שחקנים לא שיחקו: סם האוסר, חואנצ'ו הרננגומז, אל הורפורד, ג'בארי פארקר, גרנט וויליאמס וברודריק תומאס.

בינתיים, דחיית המשחקים בליגה בעקבות הקורונה נמשכת: המשחק בין שיקאגו בולס לטורנטו ראפטורס, שהיה אמור להיערך הלילה נדחה בעקבות מכת קורונה אצל הקנדים. בנוסף, המשחק בין פורטלנד טריילבלייזרס לברוקלין נטס, שהיה אמור להיערך מחר בלילה נדחה בעקבות מכת קורונה אצל הנטס.

לאחרונה נצפה בליגת ה-3 על 3. ג'ו ג'ונסון (Getty)
לאחרונה נצפה בליגת ה-3 על 3. ג'ו ג'ונסון (Getty)